Eğitim

#


ÖSYM Noktayı Koydu! ALES İçin Karar Verildi! mask

ÖSYM Noktayı Koydu! ALES İçin Karar Verildi!

Tam Kapanma ile yüz yüze sınavların iptal edilmesi ile birlikte hafta sonu gerçekleştirilecek olan ALES ile ilgili ÖSYM açıklama yaptı. Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavının (2021-ALES/1), 2021 yılı ÖSYM Sınav Takviminde ilan edilen 2 Mayıs 2021 Pazar günü gerçekleştirileceği bildirildi. İşte detaylar.Çocuğu Olan Ailelerin Dikkatine! Öyle Bir Şey Yaptılar ki; 4 Yaşında İngilizce Öğrenilebilecek! 12 Yaşa Kadar Ücretsiz Veriliyor, Bu Fırsat Kaçmaz! mask

Çocuğu Olan Ailelerin Dikkatine! Öyle Bir Şey Yaptılar ki; 4 Yaşında İngilizce Öğrenilebilecek! 12 Yaşa Kadar Ücretsiz Veriliyor, Bu Fırsat Kaçmaz!

Çocuklu olan aileler için muhteşem bir haber verildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda bu haber karşısında ebeveynlerin oldukça mutlu olacağı biliniyor. Bu noktada da; İngilizce eğitimi veren ve bu eğitimi oyun şeklinde yapan bir firma; ücretsiz 1 derslik eğitim imkanı sunmaya başladı. Hemen ücretsiz bir şekilde katılarak; 4 - 12 yaş aralığında olan çocuğunuzun İngilizce'yi ana dili gibi konuşmasını sağlayabilirsiniz.

DEVAMINI GÖSTER