Magazin

#

mask

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Sevgili Mi? Duyanlar Şok Oldu... Serenay Sarıkaya Ölüm Sessizliğini Bozdu; Cem Yılmaz Kafayı Yiyecek!

mask

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil Ortalığı Ayağa Kaldırdı! Sırt Dekoltesiyle Yangınları Başlattı, “Maşallah Be!”

mask

Kubilay Aka ve Fenomen Danla Bilic Sevgili Mi? Kameralara Sarmaş Dolaş Yakalandılar… Meğer O Tarihten Beri…

mask

Mehmet Ali Erbil’in TikTok’tan Günlük Kazancı Ağızları Yara Yaptı! Neden Canlı Yayında Olduğu Belli Oldu! Ece Ronay Bir Bir Anlattı! Meğer 100 Bin…

mask

Masterchef Vural’ın Yeni Aşkı Masterchef’ten Çıktı! Kimsenin Gözünden Kaçmamıştı; Nişan Olayı Ağızları Yarım Metre Açık Bıraktı!

mask

Survivor Sude Burcu ve Mert Öcal Herkesi Şok Etti! Sürpriz Evlilik “Yalan Çıktı!” Sosyal Medya Sallanıyor; “Flaş TV Oyunculuğu!” Yorumlar Patlak Verdi...

mask

Hande Erçel’in Son Hali Yürekleri Acıttı! 2,5 Yaşındaki Mavi Gerçeğinden Sonra Yüzü Gülmez Oldu! Öyle Bir Paylaşım Geldi Ki…

mask

Masterchef’ten Elenen Vural’a Somer Şef Piyangosu Vurdu! “Emeklerin Çöp Olmayacak!” Dedi; Uçak Biletini Çoktan Aldı! Neler Oluyor?

mask

Kurtlar Vadisi Süleyman Çakır’ın Kızı Selvi Son Hali İle Herkesi Şaşırtıyor! Oyunculuğu Bırakı Yaptığı İş İse Bambaşka! İşte Fatma Büşra Ayaydın’ın Son Hali ve Mesleği!

mask

Alişan’ın Eşi Buse Varol Yangınları Çıkardı! İncecik Belini Üzerine Yapışan Kıyafetiyle Kanıtladı; Nefesler Kökten Kesildi! “Mest Olduk!”


‘Leyla Hanım’ Altın Portakal’da! Başrolde Özge Borak Canlandırdığı Leyla Atakan Kimdir? Film Nerede Çekildi? mask

‘Leyla Hanım’ Altın Portakal’da! Başrolde Özge Borak Canlandırdığı Leyla Atakan Kimdir? Film Nerede Çekildi?

Kocaeli'de İzmit Belediyesi'nin katkılarıyla hazırlanan ve doğrudan halkın oylarıyla seçilen ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan’ın hayatını anlatan ‘Leyla Hanım’ filmi 1-8 Ekim arasında yapılacak, 59. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde özel gösterimler bölümünde izleyiciyle buluşacak.Selin Ciğerci’den Gökhan Çıra’yı Çıldırtacak Paylaşım! Sosyal Medyayı Yıktı Geçti; Boşanmadan Birkaç Hafta Sonra… “Umarım Şakadır Bu!” mask

Selin Ciğerci’den Gökhan Çıra’yı Çıldırtacak Paylaşım! Sosyal Medyayı Yıktı Geçti; Boşanmadan Birkaç Hafta Sonra… “Umarım Şakadır Bu!”

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Selin Ciğerci, en sonunda Gökhan Çıra’yı çıldırtacak paylaşımını yaptı! Sosyal medyayı sallayıp geçen bu durumun boşanmanın birkaç hafta sonrasında böyle bir paylaşım yapması, “Umarım şakadır bu” yorumlarına neden oldu! Peki, Selin Ciğerci nasıl bir paylaşımda bulundu?

DEVAMINI GÖSTER