Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi’nde (AŞTİ) 5 tuvalet ücretsiz olarak hizmete başladı

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ANKARA ŞEHİRLERARASI TERMİNAL İŞLETMESİ’NDE (AŞTİ), 5 YENİ TUVALET ÜCRETSİZ OLARAK HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

Büyütmek için resme tıklayın

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın, Başkentlilerin talep ve isteklerini dikkate alarak aldığı kararlardan biri daha uygulanmaya başladı.

Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi’nde (AŞTİ), Büyükşehir Belediyesi’ne ait tuvaletlerin ücretsiz olması yönünde alınan karar kapsamında 5 yeni tuvalet hizmete girdi.

ÜCRETSİZ TUVALET UYARI LEVHALARI YERLEŞTİRİLDİ

Büyükşehir Belediyesi, ücret alan ve mahkeme süreci devam eden 5 tuvalet işletmesinin dışında, 5 farklı noktada bulunan tuvaletleri ücretsiz olarak hizmete açtı.

Türkiye’nin en büyük ikinci büyük otobüs terminali olan ve her gün yüz binlerce yolcu sirkülasyonun yaşandığı AŞTİ’de seyahat eden yolcuların mağdur olmadan tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmeleri için Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz tuvalet uyarı levhaları yerleştirdi.

PERSONEL TUVALETLERİ DE ÜCRETSİZ OLDU

Vatandaşların Belediye’ye ait 5 tuvaleti ücret ödemeden kullanabileceğini belirten yetkililer,“Şu anda AŞTİ’de hizmet veren 5 ücretli ve 5 ücretsiz tuvalet var. Personel ve restoranlara ait tuvaletleri de ücretsiz yaparak, hizmete açtık”açıklamasında bulundular.

Ücretsiz tuvaletlerin 1’i zeminde gelen yolcu bölümünde, 2’si asma katta, 2’si de giden yolcu katında bulunan AŞTİ’de özel işletmelere ait diğer tuvaletlerin mahkeme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte tamamı ücretsiz olarak kullanıma açılacak.

26 Eylül 2018 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Çocuklarınızın "Babalar Günün"de hediye almamasına kırılır mısınız?