Çiğli'de Büyük Gün Cumartesi

Çiğli Belediyesi tarafından projelendirilen Ataşehir Spor Salonu’nun temel atma töreni İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun katılımıyla 16 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Büyütmek için resme tıklayın

Çiğli Belediyesi 2014 yılı yatırımlarını hayata geçirmeye devam ediyor. Çiğli’de yaşayan vatandaşlar için spor yapma olanaklarının artırılması ve sağlıklı yaşam alışkanlığının sporla sürdürülebilmesi hususlarında çalışan Çiğli Belediyesi, Çiğli’nin ilk spor kompleksi olan Ataşehir Spor Salonu’nun temel atma törenine hazırlanıyor. İlçede yaşayan vatandaşların taleplerinin dikkate alındığı spor kompleksinin temel atma töreni 16 Ağustos Cumartesi günü saat 10.30’da, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

BİN 500 SEYİRCİ KAPASİTELİ

Voleybol, basketbol başta olmak üzere birçok branşta hizmet verecek Ataşehir Spor Salonu önemli bir amaca hizmet ederek, Çiğli’de ilk spor salonu olma misyonunu üstlenecek. Sportif faaliyetlerin yanı sıra beceri kursu salonlarının da bulunacağı komplekste halkın sosyal projelere dönük çalışmalar üretmesinede imkan sağlanacak.

Sağlıklı kuşaklar yetiştirilmesinde büyük sorumluluklar üstlenilmesinin yerel yönetimlerce çok önemli bir görev olduğuna ve spor komplekslerinin bu amaca doğrudan hizmet verdiğine dikkat çeken Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, “Biz Çiğli’de ciddi yatırımlar yapmak için bu göreve talip olduk. Spor salonları projemizi her mahallemizde hayata geçirmek istiyoruz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu’nun desteği ve katılımıyla, bu güzel amaca hizmet edeceğiz. Şimdiden herkese hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

14 Ağustos 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Çocuklarınızın "Babalar Günün"de hediye almamasına kırılır mısınız?