Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç:

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 14 Ağustos 2001 yılında kurulan AK Parti’nin 13. kuruluş yıldönümü kutladığı mesajında, “AK Parti milletin partisidir, kesintisiz 12 yıl süren iktidarında hep milletin hizmetkârı olmuş, milletin özgüvenini temsil

Büyütmek için resme tıklayın

Milletvekili Tunç, AK Parti’nin 13 yıl önce 14 Ağustos 2001 yılında ülkemizin siyasi ve ekonomik krizlerle çalkalandığı, koalisyon hükümetlerinin ülkemizi uçurumun kenarına getirdiği bir ortamda milletin umudu olarak doğduğunu belirtti.

AK Parti’nin acil eylem planı ile önceki iktidarların neden olduğu tahribatı ortadan kaldırıp, Yeni Türkiye’nin inşasına başladığını söyledi.

Milletvekili Tunç açılamasında, “13 yıldan bu yana önüne konulan tüm engelleri milletimizin desteği ile aşmayı başaran AK Parti, gerçekleştirdiği ekonomik reformlarla, dünya krizlerle boğuşurken, Türkiye’nin büyümesini ve kalkınmasını sağlamış, attığı demokratik adımlarla da Türkiye’de temel hak ve özgürlükler alanında “sessiz devrim” gerçekleştirmiştir. Türkiye’yi sağladığı gelişme ve kalkınma hamlesiyle İMF’den, uygulamaya koyduğu çözüm süreci ile terörden kurtarmıştır” dedi. Her alanda gerçekleştirdiği icraatlarla milletimizin gönlünde taht kuran AK Parti girdiği 9 seçimi de kazanarak, kırılması çok zor olan bir rekora imza atmıştır. AK Parti 13 yılda Türkiye’nin siyasi ve ekonomik istikrarını sağlamış, 12 yılda 3 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve son olarak ta Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden tartışmasız açık ara birinci çıkarak milletin desteğini kazanmıştır. Bu başarılar AK Partili kadroları şımarıklığa, rehavete sevk etmemiş ilk günkü heyecandan daha fazla bir heyecanla millete hizmet yolunda geceli gündüzlü bir çalışma içerisinde ülkemizi 2023 hedeflerine yaklaştırmanın gayreti içerisinde olmuştur” dedi.

14 Ağustos 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Çocuklarınızın "Babalar Günün"de hediye almamasına kırılır mısınız?