Rektör Gündoğan Diyarbakır'da Değerlendirmede Bulundu

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Diyarbakır’da açılan Açık Öğretim Fakültesi’nin (AÖF) ikinci şubesi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde açılan AÖF binasında açıklamalarda bulunan Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Diyarbakır’da bugün üniversite ve bölge için önemli bir gün yaşadıklarını söyledi. Rektör Prof. Dr. Gündoğan, "Diyarbakır’daki açık öğretim sistemindeki öğrencilerimizin başarı belgelerini takdim ettik. Yeni büromuz ile yeni teftiş edilen ve üniversitemiz tarafından düzenlenen Diyarbakır büromuzun öğrencilerimizin hizmetine sunma törenini gerçekleştirdik. Diyarbakır’da ikinci büromuzu Kayapınar’da hizmete sunduk. Bölgedeki öğrencilerimize nitelikli bir hizmet sunma arzusundayız. Diyarbakır ve bölge bizim için çok önemli bölgedeki en fazla öğrencisi olan şehirlerden bir tane olmaktadır şehir olarak çok başarılı öğrencilerimiz yer almaktadır. Törenimizde kendilerini kutladık" dedi.

Gündoğan, "Bundan sonraki başarılı öğrencilerimizi sadece Diyarbakır’da değil Türkiye’nin her yerindeki başarı belgeleriyle öğrencilerimizi kendimiz kutlayacağız. Anadolu Üniversitesi olarak önümüzdeki yıl açık öğretim sistemiyle ve örgün sistemiyle ülkemizin yüksek eğitimine katkı sağlamak için hizmetlerimiz devam edecektir. Hizmetlerimiz sadece Türkiye ile sınırlı değildir. Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarımıza ve Azerbaycan gibi kardeş ülkelerimize eğitim fırsatı sunmayı devam ettirme noktasındayız. Bu tür hizmetlerimizi verirken tabi eğitim kalitemizi daha ileri bir boyuta taşıma gayreti içerisindeyiz. Diyarbakır’daki faaliyetimizde bu kapsamda değerlendirilmesi gerekiyor. Tüm öğrencilerimizi kutluyorum başarıların devamını diliyorum" diye konuştu.

16 Ağustos 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Çocuklarınızın "Babalar Günün"de hediye almamasına kırılır mısınız?