Kentpark'a Mükemmellik Sertifikası

Uluslararası gezi ve konaklama sitesi olan “TripAdvisor”dan Kentpark’a mükemmellik sertifikası verildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Dünya genelinde gezi ve konaklama konusunda internet bazında insanları bir araya getiren “TripAdvisor” katılımcıların verdikleri puan ve yaptıkları yorumlar üzerinden değerlendirmede bulunuyor. Eskişehir’e gelen ve Kentpark’ı gezen turistlerin verdikleri puan ve yaptıkları değerlendirmeler ışığında verilen Mükemmellik Sertifikası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne iletildi.

TripAdvisor Başkanı Marc Charron imzasıyla verilen mükemmellik sertifikası konusunda TripAdvisor yetkilileri şunları kaydetti:

“Öncelikle TripAdvisor olarak 2014 Mükemmellik Sertifikası ile ödüllendirilen Kentpark işletmesini tebrik ediyoruz. Bu sertifika, işletmenin TripAdvisor gezginlerinden aldığı olumlu ve güzel geri bildirimlerin tescili niteliğindedir. Bu prestijli ödül, geçtiğimiz yıl içinde TripAdvisor’da Kentpark’ın aldığı yorum ve fikirlerin kalitesine göre verilmiştir.”

15 Ağustos 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Çocuklarınızın "Babalar Günün"de hediye almamasına kırılır mısınız?