Beşiktaş'lı Gençlerin Foça'da Deniz Keyfi

Beşiktaş Belediyesi’nin öğrenciler için düzenlediği Foça’da gerçekleştirilen ücretsiz deniz kampları mükemmel geçiyor. Bu kamplardan ikincisinin son gününe Beşiktaş Belediye Başkanı Av.Murat Hazinedar da katıldı. Gençlerin eğlencelerine eşlik eden Hazined

Büyütmek için resme tıklayın

İstanbul’da Beşiktaş’ın efsane başkanı Süleyman Seba’nın cenaze törenine katıldıktan sonra Foça’ya gelen Başkan Av. Murat Hazinedar, otel girişinde Beşiktaşlı öğrencilerin tezahüratları ile karşılandı. Hazinedar ve Beşiktaşlı öğrenciler ile birlikte Süleyman Seba için saygı duruşunda bulundu Beşiktaş marşlarını söyledi.

İkincisi düzenlenen kampın son gününde çocuklar sertifikalarını Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın elinden aldı. Başkan gece boyu kamp dansına eşlik etti. Beşiktaşlı öğrenciler çılgınca eğlendi. Genç öğrencilere şiir okuyan ve konuşma yapan Başkan Hazinedar, “Yarınlara yapılacak en büyük yatırım, geleceğin mirasçısı çocuklarımızı en iyi şekilde anlayabilmektir. Çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak ve onlara daha sosyal bir yaşam sunmak için çalışıyoruz.” dedi.

Hacı Bektaş-ı Veli anısına Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen kültür ve sanat etkinliklerine katılmak için Foça’dan ayrılacağını söyleyen Av. Murat Hazinedar, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

Başkan Hazinedar, “Hayatın iyi ve kötü anları var hepsini yaşıyoruz. Bazen görevlerimizi zor anlarda bile yerine getirmek zorundayız. Bu gün efsane başkanımız Seba’yı uğurladık. Mekânı Cennet olsun, örnek bir kişilikti. Beşiktaşlı olarak izinde yürüyeceğiz. Beşiktaş’ın çocukları Foça’da deniz kampında. Seneye daha büyük kamplar düzenleyeceğiz. Kamplarımız yaz ve kış olarak da yapacağız. Kamplarımız bundan sonrada gençler, emekliler ve özürlüler için devam edecek. Ben de gençliğimde izci kamplarına gitmiştim, gençlerimize kamp zevkini yaşatacağız. Foça çok güzel bir yer, uzun yıllardır gelir gideriz, ayrıca arkadaşlarımızla birlikte Foça’yı tercih ettiğimiz için çok mutluyuz.” dedi.

Foça’da Ağustos sonuna kadar 9-13 ve 14-17 olarak iki yaş grubu oluşturularak 2 kamp daha yapılacak. Toplamda 600 Beşiktaş’lı çocuk yaz kamplarından yararlanmış olacak.

16 Ağustos 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Çocuklarınızın "Babalar Günün"de hediye almamasına kırılır mısınız?