İef Ordusu Göreve Hazır

29 Ağustos-7 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 83’üncü İzmir Enternasyonal Fuarı’na ilişkin hazırlıklar hızla devam ederken; fuar süresince geçici statüde görev yapacak personelin çalışma alanları da belli oldu.

Büyütmek için resme tıklayın

9 Eylül Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü tarafından düzenlenen dil sınavını kazanan, çok iyi derecede dil bilen gençler, fuar süresince gelen yabancı heyetlere mihmandarlık görevi yapacak, İZFAŞ’ın çeşitli birimlerinde çalışacak.

Fuar gişe ve kapılarında, ofis içinde, anketör ve danışmalarda çalışacak gençlerin yanı sıra, Kültürpark’ın temizlik kadrosuna ve güvenlik birimine de personel takviyesi yapıldı. Gün içinde üç vardiya olarak çalışacak güvenlik personeli 24 saat görev başında olacak. Öteyandan, fuara katılan firmaların standlarında da 3 binden fazla gencin görev alacağı öngörülüyor.

83’üncü İzmir Enternasyonal Fuarı, tanıtım hostesliğinden konser organizasyonuna, temizlikten tercüme hizmetlerine kadar birçok kişiye iş olanağı sağlayacak.

16 Ağustos 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Kamu ve özel bankalardan hangisi ile çalışıyorsunuz veya çalışırsınız?