Ankara Valisi Ercan Topaca, 25 Ekim Perşembe günü Beypazarı ilçesinde muhtarlar toplantısını gerçekleştirdi

Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca, Beypazarı ilçesinde sorunları görüşmek, paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere Mustafa Cankara Kültür Merkezi’nde muhtarlarla bir araya geldi.

Toplantıda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Vali Yardımcıları Bilal Bozdemir ve Ali Sözen, Beypazarı Kaymakamı Kadir Ekinci, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ünsal Bulut, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, bölge ve il müdürleri hazır bulundu.

Toplantının açılışında konuşan Vali Ercan Topaca, “2017 yılında bir toplantı yapmıştık. Orada aldığımız notlar vardı. Yapabildiklerimiz var, yapamadıklarımız var. Bugün bu toplantıda Beypazarı’ndaki çalışmaları hızlandırmanın yollarını sizlerle birlikte arayacağız.” İfadelerini kullandı.

Vali Yardımcısı Bilal Bozdemir “27 Temmuz 2017 tarihinde yine Vali Ercan Topaca başkanlığında muhtarlarla yapılan toplantıda muhtarlarımızdan gelen taleplerle ilgili olarak Valilikçe takip edilen, kurum ve kuruluşlar tarafından koordine edilen çalışmalarda gelinen duruma ilişkin bir sunum yaptı.

Vali Ercan Topaca, yaptığı değerlendirmenin ardından katılımcıların gerek geçmişte yapılan çalışmalar gerekse yeni sorun ve ihtiyaçlara ilişkin taleplerini dinledi.

Toplantının sonunda katılımcılara teşekkür eden Vali topaca “Burada verilen sözlerin burada kalmaması lazım. Biz devletiz; yetkili il müdürü, bölge müdürü, kurum yetkilisi arkadaşlar tarafından bütün işler sonuçlanıncaya kadar takip edilecektir. İnşallah burada gündeme gelen taleplerden haklı olan, makul olan, yapılabilecek olan yatırım, iş ve hizmetleri hep birlikte yerine getirelim. Beypazarı’mızı daha güzel, daha yaşanabilir; hayat kalitesi, refahı ve geliri yüksek bir ilçe haline getirme konusundaki çabalara hepimizin katkısı olsun.” diye konuştu.

26 Ekim 2018 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.