Mamak Belediyesi, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işçilerine sağlık muayenesi yaptı

Mamak Belediyesi, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında bünyesinde hizmet veren işçilerin periyodik olarak sağlık muayenelerini gerçekleştirdi.

İşçilerin bağlı oldukları birimler esas alınarak yapılan muayenelerde işçilerin yaptıkları işle uyumlu, yapılması gereken ileri tetkikler belirlendi. Hizmetlerin aksamaması için belirli saatlerde gruplar halinde gerçekleştirilen muayeneler, Mamak Belediyesi Hizmet Binası’nda ve Yeşilbayır Mahallesi’nde bulunan Alt Yapı Şube Müdürlüğü’nde ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı Sera’da Mamak Belediyesi Hekimleri Doktor Burak Yangöz ve Yusuf Bayrakçeken tarafından yapıldı. Yılsonuna kadar sürecek muayeneler her yıl düzenli olarak tekrarlanacak.

Sağlıklı yaşam sağlıklı hizmettir

Hizmet verimliliği açısından personel sağlığının önemine vurgu yapan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül,”Sağlıklı yaşam sağlıklı hizmettir. Çalışanlarımızla beraber Mamakımıza daha çok hizmet etmenin gayretindeyiz” dedi.

25 Ekim 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.