Mamak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Emlak İstimlak Müdürlüğü’nde görev yapan personele “Etkili İletişim Teknikleri” başlıklı seminer verildi

Yıl içinde sürekli düzenlenen eğitim seminerleri ile kendini geliştiren belediye personeli, vatandaşa daha iyi hizmet sunabilmek için her fırsatta eğitim programlarına katılıyor.

İletişimin kuralları anlatıldı

Ruh Sağlığı Programları Şube Müdürlüğünde görevli Psikolog Tuğba Güler tarafından verilen seminerde kamusal ve sosyal hayatta etkili iletişimin kuralları anlatıldı. “İletişim nedir, neden önemlidir, algılarımız, iletişimi etkileyen olumsuz durumlar, iletişim kazaları, dinleme, empati, iletişimde kişilik tipleri ve beden dili” gibi konuların da anlatıldığı seminer, personel tarafından ilgiyle dinlendi.

Eğitimler sürecek

Mamak Belediyesi personellerinin belediyenin vizyonuna yakışır olmasının büyük önem taşıdığını söyleyen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, eğitim seminerlerinin devam edeceğini söyledi.

21 Kasım 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.