Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde parkların bakım ve onarımını yapıyor

Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bir yandan yeni parklar yaparken diğer yandan da ilçe genelindeki parkların bakım ve onarımını yapıyor.

Bir kısmı bilinçli olarak tahrip edilen bir kısmı da deforme olan malzemeler yenilerek vatandaşın hizmetine sunuluyor.

Yaz mevsiminde halkın yoğunlukla vakit geçirdiği parklarda titiz çalışma yürüten Pursaklar Belediyesi, kamelyaların, bankların, spor aletlerinin ve çocuk oyun gruplarının bakım onarımını gerçekleştiriyor. 115 park ile ilçe sakinlerine hizmet veren Pursaklar Belediyesi bir yandan da yeni parklar yapıp, yeşil alan çalışmalarını çoğaltıyor. Yeşil ve temiz Pursaklar’da parklara akın eden ilçe sakinleri ise bu mekânlarda doyasıya vakit geçiriyor.

Halkın mağdur olmaması ve daha iyi bir hizmet sunulması amacıyla hızlı ve zamanında müdahale ile hizmet veren ekipler, elektrik arızalarının giderilmesi, çöplerin temizlenmesi, kamelyaların temizlenip boyanmasını, deforme olan malzemelerin yenilenmesi, ağaçların budamasını, spor aletlerinin bakımı, çocuk oyun gruplarının tamiri, havuzların temizlenmesi, çimlerin kesim ve ilaçlanması gibi bir dizi işi başarıyla yürütüyor.Kamu kurum ve kuruluşlarına da hizmet veren Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarıyla halkın takdirini kazanıyor.

03 Ağustos 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.