Motosiklet Aksesuarları için En İyi Alternatifler Motosikletonline.Com'da

Motosiklet kullanmak için hazırlanmayan sürücüler, kendileri ve başkaları için de tehlikelidir.

Hipotermiyi getiren soğuk koşullarını cesaretlendirmeyle ilgili bir maçoluk kabul edilemez ve motosiklet aksesuarlarıçoğu zaman hayatınızı korumak için vardır. Motosiklet kaskı, motor botları, deri motosiklet ceketi, deri motosikleteldiveni, motorcu pantolonu, güvenli bir motosiklet seyahati planlayan her aklıselim motor tutkununun demirbaşları olmalıdır.

Doğru Motosiklet Aksesuarları Kullanın

Jeans, bir t-shirt ve sandaletler bir motosikletçinin felaketi için tariflerdir.Bunun yerine, rüzgârın soğuğundan, börtü böcek ve enkazdan ve çok sayıda tehlikeye karşı koruyacak aksesuarlar istiyor olmalısınız. Maksimum koruma için motosikletonline.com adresinde en iyilerini görebileceğiniz, yaz aylarında bile deri veya diğer takviyeli ceketler, eldivenler, pantolonlar ve ayak bileği üstünde ayakkabı veya çizmeler kullanın.

Sağlam dolgulu ve nefes alabilen dokuma malzemeye sahip özel olarak tasarlanmış ceketler, sıcak havalarda sürüş için koruma ve havalandırma sağlar. Ayrıca Motosiklet Online satış mağazasında bulabileceğiniz etkili bir göz koruması da en önemli aksesuarlarınızdan olacaktır. Gözlüklere veya motorunuzun ön camına güvenmeyin; kaskınızı mutlaka kullanın.Motosiklet sürücüsüne çarpan otomobil sürücülerinin genellikle onları görmediklerini söylediklerini unutmayın, bu nedenle parlak renklerde kask ve motosiklet aksesuarları seçin.

Motorcunun Soğuk Kurtaranı Aksesuarlar

Rüzgârın soğumasını tahmin etmek, ortam sıcaklığını ve rüzgâr hızını içeren karmaşık bir hesaplamadır, ancak karayolunda 100 km hızla seyahat eden 0 ortam sıcaklığında -17.4 olacaktır.Yapabileceğiniz bazı bisiklet değişiklikleri,hızla sökülebilir bir ön cam veya elkoruma donanımlarıdır. Biraz daha donanım eklemek isterseniz, motosikletinize tutamak, koltuk ve hatta ayakısıtıcıları da ekleyebilirsiniz; ancak bunların hepsi de pille güç çekecek, bu nedenle bir alternatör veya pille güçlendirme düşünebilirsiniz.

Motosiklet ve açık hava kıyafeti online satış mağazası http://www.motosikletonline.comince ama etkili termal iç çamaşırı bulabileceğiniz adrestir. Birkaç kat hantal giysi giymek zorunda kalmadan sizi sıcak tutacak ve serbest dolaşımınızı sınırlayacaktır.Özellikle iyi ve uzun iç çamaşırı, Balaklava maskeleri, eldivenler, diz ısıtıcıları, çorap ve boyun tüplerini içerir. Daha fazlası için motosikletçinin dostu motosiklet online web sitesini ziyaret etmeniz önerilir.

27 Mayıs 2017 - Teknoloji


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.