Ankara Otomobil Bayileri - Otomotiv Kredi ve Kampanya Haberleri

Ankara Otomobil Bayileri - Otomotiv Kredi ve Kampanya Haberleri, Ankara’da Sıfır Araba Fiyatları 2019, Ankara Araç Kampanyaları tümü haberin detayında.

Ankara Otomobil Bayileri - Otomotiv Kredi ve Kampanya Haberleri

Ankara otomobil bayileri bakımından en zengin illerden biridir. Özellikle de galerilerin tek çatı altında toplanması ile Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi açılmıştır. Ankara otomobil bayileri kapsamında Ankara2nın en çok tercih edilen otomobil bayileri genellikle oldukça eski tarihlerden beri hizmet veren ve güvenilir bayiler olmaktadır.

Özellikle köklü otomobil bayileri, etik ve ticaret anlayışına sahiptir. Otomotiv sektöründe doğru fiyata kaliteli araç satın alabilmek oldukça önemlidir. Otomotiv sektöründe araç satın alabilmenin yanı sıra farklı alanlarda da sigorta işlemleri talep edilebilmektedir. Otomobil bayileri sayesinde dilediğiniz marka aracı en güvenilir şekilde ister sıfır isterseniz de ikinci el olarak satın alabilirsiniz.

Ankara’da Otomotiv Bayileri ve Ağustos Kampanyaları

Ankara otomotiv Etimesgut bölgesinde de birçok güvenilir otomobil galeri bulunmaktadır. Özellikle kredi güvencesi ile aracınızı test eden otomobil galerilerinden otomatik vites farkı almayan galerilere kadar her ihtiyacı karşılayabilecek galeriler bulunmaktadır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobillerini galeri güvencesi ile Ankara galerilerinden satın alabilirsiniz. Özellikle her aya özel olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde bazı araçları belirli indirimlerle satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra peşin fiyata indirimler ile belirli araçlara sahip olan kişilere de ek indirimler de yapılmaktadır. Ankara’da mevcut olan otomobil galerileri sayesinde Ankara’nın tüm ilçelerinde güvenilir ve kaliteli otomobil galerilerinden araç satın alabilirsiniz.

Ankara Araç Kampanyaları

Ankara araç kampanyaları Ankara bölgesinde hem sıfır hem de ikinci el araç satın almak ya da satmak isteyenlerin başvurduğu yöntemlerden biridir. Döviz kurlarındaki artış sebebiyle araç fiyatlarının yükselmesi sebebiyle genel olarak ikinci el araçlara rağbet gösterilmektedir. Ankara araç kampanyaları kapsamında özellikle ikinci el araçlarda kampanya başlatılmaktadır. Araçların artan fiyatları sebebiyle birçok otomobil galerisi kampanyalar başlatarak araçları daha uygun fiyatlara satışa sunmaktadır. İndirimli fiyatların yanı sıra kredi ile satın alan araçlarda faiz indirimleri söz konusu olmaktadır. İndirimli fiyatlar ve temiz ikinci el araçlarda da yapılan kampanyalar sayesinde Ankara’da araç satışları artmıştır. Ankara’daki otomobil kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlara araç satın alabilirsiniz.

Ankara’da Sıfır Araba Fiyatları 2019

Ankara araba fiyatları 2019 senesinde döviz kurlarındaki artış sebebiyle oldukça yükselmiştir. Geçen senelere göre araçların fiyatları neredeyse iki katına çıkmıştır. Bu sebepler dolayısıyla araçlar için ikinci el satışlar ön plana çıkmaktadır. Bu satışlarda kar elde etmek isteyen galeriler ise çeşitli kampanyalarla araçların daha satılabilir olmasını sağlamaktadır. Bazı firmalar Farklı araç markaları için farklı kampanyalar sayesinde hem birinci el hem de ikinci el araçları daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Fiyatlar konusunda özellikle peşin ödemelerde ciddi indirimler yapılmaktadır. Ancak kredi çeken kişiler için de faizler düşmektedir. Bu kampanyalar ise belirli bir süre için geçerli olup fırsatlardan faydalanmak gerekmektedir.

Güncel Otomobil Kampanyaları 2019

Güncel otomobil kampanyaları özellikle Ankara bölgesinde otomobil galerileri tarafından yapılmaktadır. Kampanyalar sayesinde belirli zamanlarda belirli marka ve araçlarda indirim ve kampanyalar düzenlenmektedir. Kişilerin daha kolay araç satın alabilmesi ya da araç satabilmesi için düzenlenen bu kampanyalar kısa süreli olmaktadır. Bundan dolayı da kampanyalar sürekli takip edilmeli ve doğru bir kampanya bulunduğunda mutlaka değerlendirmek gerekmektedir. Ankara otomobil kampanyaları kimi zaman belirli yüzdelerle yapılan indirimlerle, kimi zaman ise yapılan kampanyalarla kendini göstermektedir. Otomobil kampanyalarının mutlaka değerlendirilmesi ve takip edilmesi gerekmektedir. Ankara araç kampanyaları sayesinde dilediğiniz aracı kısa süreli olarak daha uygun fiyatlarla satın alma avantajı yakalayabilirsiniz.

Kampanya Dacia Sandero 39,90TL **

Kampanya kapsamında Dacia Sandero 39,90TL, Dokker 49.90TL ve Duster 59.90TL gibi cazip günlük ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Diğer yandan Dacia'nın ECO-G serisinde 36.000TL kredi, 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz fırsatı yer alıyor.

Kampanya Honda  **

Honda, Civic Sedan ve CR-V modelleri için Ağustos ayı boyunca özel fırsatlar sunuyor. Ağustos ayı sonuna kadar Honda'nın Civic Sedan modellerine 119.500 TL'den başlayan fiyatlar ve 50 bin TL'ye faizsiz 12 ay taksit imkanı ile sahip olunabiliyor. 

Kampanya BMW **

BMW tutkunlarının, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarına gelerek yakından inceleyebileceği Yeni BMW 3 Serisi ve Yeni BMW X1'in yanı sıra; BMW X3, 520i, 418i, i3, i8 ve 740Le modellerinde Ağustos ayı boyunca geçerli olacak avantajlı satın alma imkânı tanıyor.

Ağustos ayı boyunca pek çok BMW modelinde sunulan takas desteği ile birlikte BMW X3 modellerinde 20.000 TL'ye, BMW 520i'de ise 10.000 TL'ye varan cazip takas desteği sunuluyor.

BMW 520i, Ağustos ayı boyunca 200.000 TL'ye %0 faiz avantajıyla sunuluyor. İlave olarak, BMW 418i Coupé ve 418i Gran Coupé modelleri 100.000 TL'ye %0 faiz avantajı ile satın alınabiliyor.

Kampanya Hyundai **

Hyundai'nin yeni satış fırsatları dahilinde, i20'nin benzinli ve dizel tüm versiyonlarında 30.000 TL, 12 ay için yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor. Ayrıca hurda indirimi de eklendiğinde 20.000 TL'ye varan nakit indirimi de bulunuyor.

Kampanya KIA **

KIA, fırsatlarına Ağustos ayında da devam ediyor. KIA'nın Ağustos ayı kampanyaları kapsamında Sportage 135 bin 300 TL'den satışa sunulurken, dizel motor ve otomatik şanzımana sahip Elegance ve Cool paket yeni KIA Sportage ise 50 bin TL'ye 18 ay, yüzde 0,99 faiz fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor.
 

Ankara Otomobil İkinci El

Ankara oto ikinci el özellikle sıfır araçların fiyatlarında yükselme sebebiyle hemen hemen herkes temiz ve ikinci el araç için araştırma yapmaya başlamıştır. Ankara otomobil galerilerinden dilediğiniz özellik ve donanımlarda en uygun fiyatlarla ikinci el araç satın alabilirsiniz. Ankara otomobil galerilerinin toplandığı galerilerden bu araçları satın alabilirsiniz.

Ankara otomobil bayileri ise:

 • Ankara Otomotik FIAt yetkili bayi,
 • Ata Hyundai,
 • Reis otomotiv,
 • Borusan oto balgat BMW yetkili satıcısı ve yetkili servisi,
 • Yetkili renault bayii azizoğlu,
 • Opal Otomotiv KIA yetkili satıcı,
 • Ford tan oto,
 • Borusan oto birlik BMW yetkili servisi,
 • Opal Opel Ankara,
 • Göral otomotiv,
 • Tur oto,
 • Ali Uğurlu Fiat Ana bayi.

Ankara Otomobil Bayileri

Ankara otomobil bayileri ikinci el ve sıfır araç satın almak ve satmak için en çok tercih edilen yerlerdir. Özellikle de galerilerin tek çatı altında toplanması sayesinde Avrupa’nın en büyük otomobil galerileri Ankara’da açılmıştır.

Ankara otomobil bayileri kapsamında Ankara’nın yaygın şekilde tercih edilen otomobil bayileri genellikle oldukça eski tarihlerden beri hizmet vermektedir. Özellikle köklü otomobil bayileri, etik ve ticaret anlayışına sahiptir. Bu firmalardan bazıları ise:

 • Ankara Otomotiv FIAT yetkili bayi,
 • Ata Hyundai,
 • Reis otomotiv,
 • Borusan oto balgat BMW yetkili satıcısı ve yetkili servisi,
 • Yetkili Renault bayii azizoğlu,
 • Opal Otomotiv KIA yetkili satıcı,
 • Ford tan oto,
 • Borusan oto birlik BMW yetkili servisi,
 • Opal Opel Ankara,
 • Göral otomotiv,
 • Tur oto,
 • Ali Uğurlu Fiat Ana bayi.

Ankara’da Otomotiv Bayileri

Ankara otomotiv Etimesgut bölgesi araç satmak ve araç satın almak için yaygın şekilde tercih edilen bölgelerden biridir. Birçok güvenilir galerinin yer aldığı Ankara otomotiv galerileri Etimesgut bölgesinde hizmet vermektedir. Özellikle galeri güvencesinde satın alınan araçlar her zaman daha sorunsuz olmaktadır ve sürekli iletişim kurulabilecek yetkililer bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Ankara’da otomotiv bayileri:

 • Kredi güvencesi ile aracınızı test eder,
 • Otomobil galerilerinden otomatik vites farkı almayabilir,
 • Aracın hasar kaydını araştırır.

Bunun yanı sıra özellikle köklü firmalarda her aya özel olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde bazı araçları belirli indirimlerle satın alarak daha avantajlı bir araç alışverişi yapabilirsiniz.

Ankara Otomobil İkinci El

Ankara oto ikinci el özellikle sıfır araçların fiyatlarındaki döviz kuru sebebiyle yükselme sebebiyle tercih edilmektedir. İkinci el araçları oto galerilerinden satın almak daha mantıklı bir alışveriş olmaktadır. Bu detay dışında peşin fiyata indirimler ile belirli araçlara sahip olan kişilere de ek indirimler sayesinde daha sağlıklı bir avantaj fırsatı yakalamak mümkündür.

Ankara’da mevcut olan otomobil galerileri oldukça fazladır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz araçları, aradığınız fiyat aralıklarında satın alabilirsiniz. Ankara otomobil galerilerinin toplandığı galerilerden bu araçları satın alabilirsiniz. Ankara otomobil bayileri oldukça güvenilir ve köklü firmalardır.

10 Ağu 2019 - 22:46 - Vasıta


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Haberler Ankara editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haberler Ankara değil haberi geçen ajanstır.
Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi