Lazer epilasyon Ankara adresleri

Lazer epilasyon nedir ilk olarak buna ayrıntılı olarak değinmek isteriz. Aslında kısaca lazer epilasyon, vücudunuzda istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilme tekniği olarak adlandırılabilir. Bunu dediğimizde hemen aklınıza birçok farklı soru gelebilir

Lazer epilasyon Ankara kliniklerinde uygulanan yepyeni bir teknikten bahsediyor olacağız sizlere. Doktor Buket Yıldırım eşliğinde sunulan bu teknik Soprano Ice cihazı ile sunulan Buz Lazer teknolojisi oluyor. O halde detaylarına biraz daha fazla inelim.

Lazer epilasyon kalıcı mıdır?

Lazer epilasyon Ankara kliniğinde doğru şekilde ve doğru teknoloji ile yapıldığında hem kalıcıdır hem de kısa sürede sonuç almanızı sağlar. Elbette ilk seansta hemen tüylerinizden kurtulamazsınız ama ortalama olarak 8 seans gibi bir sürenin sonunda tüylerinizin yüzde 90 oranında yok olduğunu göreceksiniz. Eğer özellikle hormonsal bozukluklarınız yok ise ve ergenlik dönemini atlatmış iseniz tekrar tüy çıkma durumu olmuyor olacak. Ergenlik döneminde vücut kendini henüz tamamlamadığı için tüylerin yeniden çıkma durumu olabilir. Bu sebeple bu süreci bekleyebilirsiniz.

Erkek lazer epilasyon yaptırabilir mi?

Lazer epilasyon Ankara kliniklerinde erkekler için de uygulama sunan Doktor Buket Yıldırım böylelikle sadece kadınların kâbusu olan tüyleri değil, erkeklerin de zaman zaman bazı bölgelerinde oluşan tüylerinden dolayı yaşadıkları tüyleri için çözüm sunuyor. Erkek lazer epilasyon da hem kalıcı hem de acısız olarak uygulanıyor olacak.

Erkekler lazer epilasyonu neden tercih ediyor?

İlk bakışta zaten erkek dediğin tüylü olur neden tercih etsin ki diyebilirsiniz. Bu tamamen kişisel bir tercihtir. Bazı erkekler aşırı spor yaptığından dolayı tüyleri konusunda fazlaca sorun yaşıyorlar. Bunun yanı sıra normal tüylenmenin çok üstünde kıl sorunu yaşayan erkeklerde söz konusu oluyor. Erkek lazer epilasyon yaptırırken tamamen tüysüz olmayın değil, azaltmayı da tercih edebilir. Bu tamamen kendisine kalmış bir durumdur. Dolayısı ile erkek lazer epilasyon da erkekler için bir kurtulmak ve rahatlama olarak tanımlanıyor diyebiliriz.

Detaylı bilgileri almak için adresine giriş yapıp ziyaret edebilirsiniz.

26 Temmuz 2017 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi