Altındağlı çocuklara, hakları anlatıldı

Altındağ Belediyesi, Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Altındağlı çocuklara, çocuk haklarının anlatıldığı eğitici bir sunum gerçekleştirdi.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Altındağ Belediyesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nde anlamlı bir program düzenledi. Uzman eğitmenler tarafından gençlik merkezlerinde eğitim gören 150 çocuğa haklarının neler olduğu ve günün önemi anlatıldı. Sunum sonrasında neler öğrendiklerini ellerindeki küçük kâğıtlara yazan gençler, ardından hepsini foto bloğa yapıştırdı.   

“Çocuklarımız geleceğimizin teminatı”

Altındağ Belediyesi’ne bağlı 17 gençlik merkezinde çocuklara birbirinden farklı kurslar verdiklerini ve iyi bir eğitim almaları için çalıştıklarını belirten Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında eğitici bir program düzenledik. Katılan çocuklarımıza haklarını ve günün anlamı anlatıldı. Çocuklarımızın iyi bir geleceğe sahip olmaları için her zaman yanlarındayız. Çocuklarımız bizim geleceğimizin teminatıdır. ”dedi.

# BELEDİYE HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:

25 Kasım 2019 Ankara/ Altindağ- Belediyeler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.