Serenay Sarıkaya’dan Sıcak Bastıran, Terleten Pozlar!

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Serenay Sarıkaya’dan sıcak bastıran ve terleten pozlar arka arkaya geldi. Sütyen giymeyi reddeden başarılı oyuncu ağızların açık kalmasına neden oldu. Binlerce hayranından beğeni ve yorum alan Serenay Sarıkaya, gözleri üzerinde topladı. Tüm vücut hatları ortaya çıkan güzel isim, “Yandık Allah” yorumlarını da arka arkaya aldı!

Uzun bir süredir ekranlarda olmayan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz aylarda ise Şahmeran dizisiyle anlaşmasını yapmıştı. Dizinin çalışmalarına başlayan Serenay Sarıkaya’nın partneri ise Maraşlı dizisinde yer alarak adını duyuran Burak Deniz oldu. İkili set için hazırlıkları yapmasının hemen yanında farklı yapımlarla da el sıkışıp anlaşmalar yapıyor. Peki, Serenay Sarıkaya nasıl bir paylaşım yaptı?

Her paylaşımı olay olan güzel isim, pembeler içerisinde bir paylaşım yaparak tüm dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Serenay Sarıkaya, cesur paylaşımlar yaparak hayranlarının heyecanlanmasına neden oluyor. Yaklaşık bir saat önce paylaşım yapan Serenay Sarıkaya, adeta terletti! İşte Serenay Sarıkaya’dan gelen o sıcak bastıran pozlar…

Pembe pullu bir üst ve kasıklarında biten bir kıyafet tercihinde bulunan Serenay Sarıkaya, 9,2 milyon hayranı için paylaşım yaptı. Kısa sürede tam tamına 160 bini aşkın beğeni alan Serenay Sarıkaya, gündeme bomba gibi düştü. Dengeleri değiştiren Serenay Sarıkaya’ya Camdaki Kız dizisinin Muzo’su Enis Arıkan’da yorumlar yaptı!

Sevilerek takip edilen Serenay Sarıkaya’nın bu pozları ise Harper’s Bazaar Türkiye için bir şok pozlarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde defilesi yapılan “BVLGARI” markası için pozlar veren Serenay Sarıkaya bu çekimlerde de o takılarını kullanmayı ihmal etmedi. Gündeme bomba gibi düşen bu paylaşım sonrasında ise hayranları, “Allah’ım yandım” yorumlarını arka arkaya aldı. Şimdilerde sete çıkmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya’nın bu paylaşımı hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

29 Eki 2021 - 15:36 Ankara- Yaşam