Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, "İşin Yıldızları" ile Türkiye'nin 5 Farklı Şehrini Ziyaret Etti!

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, müşterilerinin yorum ve beklentilerine göre tasarlanarak ticarette fark yaratıyor.İşin Yıldızlarıolarak adlandırılan Mercedes-BenzVito Mixto, Vito Kombi, Vito PanelvanveSprinter Panelvanaraçlar, ister şehiriçi trafiğinde ister şehirlerarası yollarda hem sürücünün güvenliğini ve konforunu ön planda tutuyor hem de düşük yakıt tüketimi, düşük emisyon değerleri ve geniş iç hacmi ile müşterilerine ticarette de kolaylık sağlıyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, 6 Mart 2017 tarihinde başladığıİşin Yıldızlarıtanıtım turunu 11 Nisan 2016 tarihinde tamamladı. Tur süresince Mercedes-BenzVito Mixto, Vito Kombi, Vito PanelvanveSprinter Panelvanaraçlar; sırasıyla Mersin, Antalya, İzmir, Ankara ve İstanbul’da müşterilerinin beğenisine sunuldu.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar’ın „İşin Yıldızları“ olarak adlandırılan araçları hakkında tanıtım turu boyunca toplam 2.500‘ün üzerinde kişi bilgi aldı. Yol boyunca 10 Mercedes-Benz yetkili bayii ile iş birliği içinde Türkiye’nin 5 farklı şehrinde yollarda olan araçlar için toplamda 26 noktada etkinlikler düzenlendi.

Mercedes-Benz Vito Mixto, Vito Kombi ve Vito Panelvan

Mercedes-BenzVito, düşük yakıt ekonomisi, yüksek kalite standartları ve farklı kullanım alanlarına hitap eden geniş ürün yelpazesi ile kendi segmentinin en iddialı markası.

İster şehiriçi trafiğinde isterse şehirlerarası yollarda ön ve arka tekerlek olmak üzere iki farklı tahrik seçeneği ile Mercedes-BenzVitotamamen müşterilerinin yorum ve beklentilerine göre tasarlanarak ticarette de müşterilerinin fark yaratmasına neden oluyor.

Yüksek güvenlik donanımları, geliştirilen motor ve şanzımanları, yüksek yük taşıma kapasiteleri ve 6,3 metreküp iç hacimleri olan Mercedes-BenzVito Mixto, Vito KombiveVito Panelvandüşük emisyon değerlerine sahip çevreci Euro 6 motoru ve 100 km’de 6,2 lt’ye kadar düşen karma yakıt tüketimi ile kendi segmentinin en ekonomik aracı ünvanını hak ediyor.

Hem iş hem aile kullanımı için sınıfında iddali olanVito MixtoveVito Kombiile sadece yük taşımacılığında kullanılanVito Panelvanaynı zamanda kendi sınıfında güvenlik standartlarında da fark yaratıyor.

“İşin Yıldızları” olan Mercedes-BenzVito Mixto, Vito KombiveVito Panelvanaraçların standart donanımları arasında; “Rüzgâr Savrulma Asistanı, Yorgunluk Asistanı, ABS, ASR, BAS, 9. nesil Adaptive ESP – Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı, Elektronik Güç Dağılımı, Rampa Kalkış Desteği, Fren Destek Sistemi, Yağmurda Fren Desteği” ve ani durumlarda uyarı veren “Adaptif Fren Lambaları” bulunuyor.

Mercedes-Benz Sprinter Panelvan

Düşük yakıt tüketimi, güvenilirlik, uzun bakım aralıkları ve yüksek ikinci el değeri ile Mercedes-BenzSprinter Panelvan, kilometre başına düşen düşük yakıt maliyeti sayesinde ticaret için en doğru yatırımlardan biri konumundadır.

20.000 kilometre bakım aralığı ve standart olarak sunduğu fonksiyonel donanımları sayesinde Mercedes-BenzSprinter Panelvanaraçlar, ekonominin yanında yüksek sürüş konforu da sunuyor.

Mercedes-BenzSprinter Panelvan, sınıfında ilk olarak öncü SCR dizel teknolojisi ile gelitştirilen BlueTEC sistemi ve Euro 6 emisyon normları sağlayan motora sahip.

Sprinter Panelvan ’da standart donanımlar arasında; “ABS, Rüzgar Savrulma Asistanı, Yağmurda Fren Desteği ve Serit Takip Asistanı” bulunuyor. Ayrıca müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde “Uzun Far Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı ve Kör Nokta Asistanı” da opsiyonel donanımlar arasında yer alıyor.

Araç içinde yer alan arka kapı yük cebi, malzelemer için ek saklama alanı sunuyor. Araçta bulunan yan koruma sistemleri ile yandan çarpma durumunda araç donanımları korunuyor. Metal iç yüzeyinde doğabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan koruyucu iç döşeme, uzun eşyaların sabit kalmasını sağlayan merdiven askısı ve 14 metreküp yükleme hacmi ile Mercedes-BenzSprinter Panelvanmüşterilerine ticarette avantaj sağlıyor.

İşin Yıldızları olan Mercedes-BenzVito Mixto, Vito Kombi, Vito PanelvanveSprinter Panelvanaynı zaman yüksek ikinci el değerleriyle de müşterisine piyasada büyük bir avantaj sağlıyor.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İrem Subaşı - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.