ATATÜRK VE TÜRKİYE DÜŞMANI NATO’YA HAYIR

TGB Genel Başkanı Cem Dikmen yaptığı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi:

Yüce Türk milleti ve değerli basın mensupları;

Öncelikle, baş öğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun izinden giden bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. Hain terör örgütlerinin saldırıları sonucu şehit düşen öğretmenlerimizi saygıyla anıyoruz.

Hepinizin bildiği üzere, 16 Kasım günüNATO'nun Norveç'te düzenlediği “Trident Javelin” tatbikatında Cumhuriyetimizin kurucusu, devrimci önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düşman olarak belirlenmiş ve tatbikatın hedefine konulmuştur. Aynı tatbikatın simülasyonunda, Mustafa Kemal Atatürk'e, “düşman liderler biyografisinde” yer verilmiştir.

Kimilerinin skandal kimilerinin ise münferit bir olay olarak tanımladığı bu alçaklığın adını Türk gençliği olarak net bir biçimde ifade ediyoruz. Bu olay, Türkiye’ye karşı alenen işlenen düşmanlık faaliyetidir. Ancak bizler bu saldırıya şaşırmıyoruz. İlk defa yaşanmış gibi davranmıyoruz. Türkiye, NATO’ya üye olduğu 1952 yılından itibaren hedef tahtasındadır. Ülkemizde yaşanan faili meçhul suikastların, kanlı darbelerin,Türk Ordusu’na karşı yürütülen faaliyetlerin merkezinde hep aynı örgüt karşımıza çıkmaktadır. O örgütün adı, Kuzey Atlantik terör örgütüdür. YaniNATO’dur!

NATO’nun ve ABD’nin yakın tarihteki en büyük saldırılarından biri de 15 Temmuz hain darbe girişimi olmuştur. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bombalayan uçaklar, NATO ve ABD’nin kullanımına sunulan İncirlik üssünden yakıt ikmalleri yapmıştır. TSK içindeki FETÖ’cü subaylardan bir kısmı, darbe girişiminin başarısızlığa uğramasının hemen ardından, NATO’nun resmi toplantılarına katılarak darbe girişimin ardındaki kuvveti bir kez daha gözler önüne sermiştir.

NATO, Mehmetçiğe sıkılan Amerikan kurşunları demektir.

NATO, Atatürk’ü silmek, Cumhuriyeti yıkmak demektir.

NATO, PKK’ya verilen binlerce tır dolusu silah demektir.

NATO, tüm dünyada mazlum milletlerin ve masum insanların katili demektir.

Bütün yaşananların ardından NATO’da kalmak, vatanımızın birliği ve bütünlüğü, Cumhuriyetimizin geleceği açısından artık imkânsızdır.

TÜRK ORDUSU EYLEMLERİYLE NATO’DAN ÇIKMIŞTIR

Türk Ordusu, NATO’nun ve ABD’nin yardım ettiği PKK’yı yurt içinde ve sınır ötesinde ezmektedir.

Türk Ordusu,NATO’nun ve ABD’nin besleyip büyüttüğü Fethullahçı Terör Örgütü’nü,15 Temmuz’da Türk Milletiyle birlikte yerle bir etmiştir.

Türk Ordusu, NATO’nun ve ABD’nin coğrafyamızdaki Kukla Kürdistan planlarına karşı bölge ülkeleriyle birlikte mücadele etmektedir.

Bütün bu verilere dayanarak cesaretle saptıyoruz. Türk Ordusu, eylemleriyle NATO’dan çıkmıştır! Şimdi sıra Türkiye’yiNATObataklığından kurtarmaktadır. Türkiye’miz bütün kurum ve kuvvetiyle, dost görünümlü düşman Amerika’yla savaşıyorken, NATO’da ısrar etmek vatanımız, milletimiz ve cumhuriyetimizin geleceği açısından ağır faturalar çıkarır.NATO’nun on yıllardır uyguladığı Türkiye düşmanlığının faturasını kesmek ise Türk Milleti’nin, Türk gençliğinin ve cephede kanıyla, canıyla mücadele eden Mehmetçiğin birincil talebidir. Başta terör yuvası İncirlik olmak üzere, NATO’nun ve ABD’nin ülkemizdeki bütün askeri üslerine el konmalı ve Türk Ordusu’na teslim edilmelidir!

TÜRK GENÇLİĞİ VATANINA SAHİP ÇIKIYOR!

Hafta başından itibaren, 65 şehirde ve 150’nin üzerine kampüste “NATO’ya HayırHaftası” kapsamında faaliyetler yürütüyoruz. Batman’dan Muğla’ya, Edirne’den Adana’ya gördüğümüz manzara açıktır. Sağ, sol demeden Türk gençliği NATO’dan çıkma noktasında irade birliği içindedir. Bugün de bu kararlılığımızı Ankara Üniversitesi Cebeci yerleşkesi önünden ilan ederek NATO’ya Hayır haftamızı tamamlıyoruz.

Ya İstiklal Ya Ölüm kararlılığının olduğu yerde, NATO barınamaz.

80 Milyonun Atatürk olduğu bir ülkede NATO yaşayamaz.

Türkiye Gençlik Birliğiolarak haykırıyoruz: Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır. Ancak Atatürk’e ve Türkiye’ye saldıranNATO’nun külleri dahi kalmayacaktır!

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İrem Subaşı - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.