15 TEMMUZ ÖLÜMÜ ÖLDÜRENLERİN YAZDIĞI BİR DESTANDIR

15 Temmuz, bir milletin, vatanına, bayrağına ve dinine nasıl sahip çıkılacağını, tüm dünyaya gösterdiği tarihin adıdır. 15 Temmuz, ölümü öldürenlerin yazdığı bir destan, İkinci Kurtuluş Savaşımızdır.

Türk milletinin, tankların, topların, tüfeklerin karşısında sineceğini, vatanını altın tepside sunacağını zanneden ahmaklara ve alçaklara milletimiz, gereken dersi vermiştir. Fethullahçı Terör Örgütü üyesi üniformalı teröristlere okkalı bir tokat indirmiştir. Milletimizin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu sayesinde milletin iradesine darbe yapmak isteyen şer odaklarına, büyük bir darbe indirilmiştir.

O gece uçurumun kenarından ve ipten dönmüş bir millet olarak, vatanımıza artık dört elle sarılmalıyız. Türkiye’yi Suriyeleştirmek, Mısırlaştırmak isteyenlere karşı uyanık olmak zorundayız.

“15 TEMMUZ RUHUNU HEP TAZE TUTACAĞIZ”

Artık 15 Temmuz ruhunu canlı tutmak gibi bir sorumluluğumuz var. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, yapılan hesaplar, ancak bu şekilde bertaraf edilebilir. Bu nedenle şehitlerimizin kanıyla, vatanın bir kez daha kurtarıldığı, şanlı tarih olan 15 Temmuz’u unutmayacağız ve unutturmayacağız. Demokrasi nöbetlerine, Çelik-İş Sendikası olarak tüm teşkilatımızla ve üyelerimizle katılım sağlayacağız.

“AKIL YOKSUNLARINA EN AĞIR CEZALAR BİR AN EVVEL VERİLMELİDİR”

O gece, Türk milletine derin acılar yaşatanların bir an önce en ağır şekilde cezaya çarptırılmaları en büyük temennimizdir. Nice canlarımız gitti. İnsanlarımız, ailelerini ve hayallerini geride bırakarak, vatanını kurtarmaya koştu. Yitip giden canlarımız geri gelmez belki ama mahkeme salonlarına yüzsüz bir şekilde gelerek, verdikleri ifadelerle milletle alay eden, akıl yoksunu hainlere en ağır cezalar verilerek, ciğeri yanan bu milletin acısı hafifletilmelidir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Yunus Değirmenci - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi