BEKAD, Üniversitelere Özel Seminer Hazırlığında!

Bekad tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen üniversitelere yönelik seminer, bu sene 24-28 Kasım 2016 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.

Seminer sunumlarında, 2547 Sayılı YÖK Mevzuatı başta olmak üzere, üniversiteler ile ilgili mevzuat konuları masaya yatırılacak.

Türkiye’deki tüm üniversitelerden katılımcıların beklendiği seminerde stratejik ve operasyonel bağlamda önerilerin yer alacağı, büyük bir ulusal farkındalık oluşturulması amaçlanıyor. Üç gün boyunca, eş zamanlı üç farklı eğitim salonunda 09:30 – 17:00 saatleri arasında sürecek olan eğitimde; genel olarak üniversitelerin ve özelde ilgili birimlerin seminer temasını içeren her konuda bilgi almasına olanak sağlanacak.

Üniversitelerde işbirliği ve dayanışma olanaklarını geliştirme ortamı sunmak ve aynı zamanda düzenlenen semineri, mevzuat alanlarında çalışan akademisyenlerin, üniversitelerin daire başkanlarının, şube müdürlerinin ve ilgili personelinin buluşacağı bir platform haline getirmek amacıyla düzenlenecek seminere www.bekad.org web adresi üzerinden kayıt yapılabilecek.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Alisa Çiçek Akyol - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.