ARTIK BU DEVLET VE MİLLET İLE DAHA FAZLA DALGA GEÇMELERİNE FIRSAT VERMEYİN!

Her defasında söz veriliyor.Her defasında "Türkiye'nin hassasiyetini anlıyor ve gereğini yapacağız"(!) diyorlar.Diyorlar demesine de ortada hiç bir icraat yok. Hadi bunları geçtik, görmedik, görmezden geldik diyelim. lâkin mızrak bir türlü çuvala sığmıyor. Bu kefere artıkları, bizans tohumları, DÜNYANIN HAYDUTLARI gözümüzün içine baka baka yalanlarını( bizim oranın ifadesi ile) PİŞMİŞ KELLE GİBİ SIRITA SIRITA anlatıyorlar.Ehhhh "bizde yedik(!)

Sayın Bakanım,ARTIK BU DEVLET VE MİLLET İLE DAHA FAZLA DALGA GEÇMELERİNE FIRSAT VERMEYİN!!!LÜTFEN.

Geçen hafta Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile KKTC'li mevkidaşı Kudret Özersay yaptıkları ikili görüşmenin ardından basın mensuplarının karşısına geçen ve açıklamalarda bulunan Dışişleri Bakanı “Menbiç konusunda ABD’de bir savsaklama hissedersek önceki çizgiye döneriz. Ya siz temizleyin, ya da biz temizleriz” dedi…

Dedi demesine de geçinmeye gönlü olmadıkları için olsa gerek söylenen sözler bir kulaktan girdi öbür kulaktan çıktı. Yada bizim amiyane tabirimizle ............Neyse anladınız siz onu. Öyle değil mi?Adamlar adeta YALAN VE SENARYO ÜRETME MERKEZİ.Sizce bu son YALAN ve YALAN RÜZGARI ile bitti diyebilir miyiz? Vallahi de bitmedi , billahi de bitmedi , tallahide bitmedi. BİTMEZ ve dahi BİTMEYECEK.BİTMEYEN YALANLARI ve SENARYOLARI!!!

İşte o YALANLARDAN SADECE BİR KAÇI!!!

Haziran’da yapılan Menbiç anlaşmasının uygulanması için ABD kılını dahi kıpırdatmadı; bu doğrultuda en ufak bir adım bile atmadı. Atacaklarını mı zannettiniz? Eminim ki aklınızın ucundan dahi geçirmemişsinizdir?. ZiraGİTMEYE DEĞİL,YERİN ALTINI ve dahi ÜSTÜNÜTÜRKİYE'Yİ BÖLMEK, PARÇALAMAK VE YÖNETMEK ÜZERE KALICI OLARAK GELDİLER.Gitmeyecekler.!!!

İki haydut bir araya gelmiş. İşleri zaten bu. Birisi bunun için para alıyor diğeri baş aktör ve tetikçi olarak kullanıyor. Yâni anladığımız ve dahi anlayacağınız BAŞ HAYDUTUN PKK’lıları Suriye topraklarından temizlemeleri söz konusu dahi ol(a)maz; çünkü bu teröristler aynı zamanda Amerikanın HAYDUTLARI!!

Hatırlayalım.

YPG’li teröristlerin 2016’dan bu yana elinde tuttuğu Menbiç’te; o dönemde Başkan olan Obama’nın “Menbiç’i boşaltacağız” sözünden itibaren ne değişti? Hiç bir şey!!! Aksine yüzlerce hatta ve hatta binlerce eli kanlı çocuk katilleri bölgeye sevkiyat üzerine sevkiyat yapıldı.

Ya şizofrenik Trampa ne demeli???Trump’ın başkanlığı ile birlikte silah sevkiyatı katlandıkça katlanmadı mı? tanklar, füzeler, füze savunma sistemleri,radarlar, droneler beş binin üzerinde kargo uçakları ile pkk lı teröristlere silah ve mühimmatlar bu HAYDUTLARAKATİLLERE İKRAM EDİLMEDİ Mİ?

Bitti mi?Hayır!Biter mi hiç!!!Haydut haydutluğunu yapacak. Peki daha neler var? Haydut, eşkiya KAN EMİCİ devlet, PKK’lı teröristlerine Menbiç’in etrafında hendek kazdırmadı mı? Bunların görüntüleri dronlarla belgelenmedi mi?

Evet sayın bakanım,Yalandan kimse ölmez lâkin bu adamların ne yalanları bitiyor nede Türkiye ve Orta-doğu üzerindeki plan ve projeleri.

ARTIK BU DEVLET VE MİLLET İLE DAHA FAZLA DALGA GEÇMELERİNE FIRSAT VERMEYİN!!!

Selâm ve dua ile...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Bülent Ertekin - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.