Ankaragücü Bursaspor Maçının Ardından..

Geçen hafta yaşanan elim trafik kazası sonrası yaşadığımız bir haftada normal şartlarda oturup, konuşup ama bir türlü başaramadığımız taraftar bütünleşmesini, Mert ve Eren'nin acı kaybıyla günlük hırs ve maç skorları bir kenara bırakılarak kendiliğinden sağlandı.

Dün oynanan Ankaragücü Bursaspor maçının teknik, taktik kısmıda bu eksende çokta önem arz etmiyordu. Maç sonuna dek taraftar bir iki münferit olay, duruma yakışmayacak hareketlenme dışında her iki tribünde 45 dk sessizce sahayı izledi. MERT VE EREN' nin ölümsüzlüğü tek ses oldu.

Maç sırasında tribün kazası geçiren Bursasporlu kardeşlerimizle yakından ilgilenildi. Olayda yaralanan Cem Arslan kardeşimize de geçmiş olsun diyorum.

Mert ve Eren kardeşlerimizin aileleri ve 20 yaralı kardeşimizde maçı tribünden ve locadan izledi. Yaralı kardeşlerimize kimse ilgi göstermesede, ailelerle ilgilenildi.

Organize olamamak, umursanmamak biraz içimize dokunsada biz Ankaragüçlüyüz demek için istirahatlerini yarım bırakıp geldiler.

Biri daha vardı içimizden ama Ankaragücü yönetimin de olan Sayın Metin Akyüz yaşadığımız olayların stresi nedeniyle önemli bir rahatsızlık geçirmişti. Metin başkan hastanede yatıyor olmasına rağmen hastane yönetiminden izin alarak maçı yerinden izleyip tekrar hastaneye döndü.

Birileri gönlüyle, birileri varlığıyla, birileride aslında varken yokluğuyla görüntü veriyor. Bir el sıkma, gönül alma, yanındayız durumunu hissettirme zor olmasa gerek.. Her seferinde biz bütün olalım birlik olalım, birlik olduğumuzda her şeyi aşarız diyenler, birlikte olduğu kişilerin halini hatırını sorup çözüm üretmek zorundadırlar.

Ufuk Hastanesi hocaları Mütevelli heyet başkanı Sayın Op. Dr.Orhan Girgin ve Yrd. Doç. Dr. Togay Evrin yaralılarımızı sıkı bir kontrolden geçirmiştir. Tüm tetkikleri ÜCRETSİZ yapmışlardır. Kendilerine ve hastane yönetimine teşekkür ederim.

Takdir-i İlahi budur nasibimAz vermiştir çok istemem çare neBu kadar nasibim budur kisibimBülbül gibi zar eylesem çare ne Düşmanımın yaraları azmaya

Dostumun hayrını şerre yazmayaBu dünyada melül mahzun gezmeyeMahlukattan ar eylesem çare ne Bakmaz mısın viran olmuş bendimeHalim malum olsun ol efendime

Hançer alsam hamle kılsam kendimeKendi kendim paralasam çare ne Gam kasavet yuva yaptı sinemeKahır gömleğini eğnimePerişanlık düştü viran göynüme

Türlü türlü aşk bağlasam çare ne Pir Sultan Abdal'ım çekerim çoktanYa İlahi bizi kurtar tutsaktanBu derdin dermanın isterim Hak'tanHalka halim arz eylesem çare ne

Sevgiyle...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Cem Üner - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.