Ankaragücü Örnektir

Ankaragücü sayfası ile Haberler Ankara köşesinde yer alırken 109 yıllık bir tarihin içinde olmanın gururunu anlatmaya, maç sonu yorumlar önemli durumlarda bilgilendirmeler ile yeni bir süreç başlıyor benim için, yıllardır az çok sosyal medyadan yaptığım yorumlara taraftarımızın ve kulübümüzün menfaatlerini en önde tutarak ifade etmeye çalışacağım...

Kitlesel karşılığı çok yüksek olan futbolu konuşmak bir çok eleştiriyi de baştan kabul etmektir. Artık taraftarlar ofsayt pozisyonunu çok iyi biliyor 20 yıl öncesine göre daha bilen bir kitle var. Spor hem kişisel hemde kitleselliği olan, yapılması ve izlenmesi zevk veren, kişinin bireysel sorunlarına karşı psijolojik olarakta rahatlama sağlayan sosyal çevreyi genişleten, bir doktor ile torna işçisini yanyana getirebilen, sınıfsal derinliği alt üst eden bir arma uğruna aynı cefayı ve sevinci yaşatan eşi benzeri olmayan büyük bir doğal organizasyon içinde olmak ve bunun hakkında yorum yapmakta karşılığında sadece gülen iki güzel gözün ışığından başka bir şey değildir.

"Ankaragücü Arması ve bu şehrin kıyısı, köşesi. ortası bizimdir diyeceğiz."

Bu haber sitesinde yerel anlamda doyurucu, hızlı, anında tarafsız haberler alırken tek taraf olduğumuz, yerelliğimiz Ankaragücü'müz ve Ankara takımlarımız olacaktır. Mümkün olduğunca Amatör olacağız. Futbol taraftarlığının, ultras kültürünün yaşaması ve futbol sadece bir oyundur bizi temsil eden Ankaragücü Arması ve bu şehrin kıyısı, köşesi. ortası bizimdir diyeceğiz. Son yıllarda dillendirilen Marka değeri sözlerine karşı Ankaragücü bir kültürdür diyeceğiz. Ankaragücü bu şehrin sevincidir, üzüntüsüdür.

Ulaşım araçlarını kullanmadan yürüme mesafesinde yapılacak tüm spor alanları bir çok sağlıksız gelişiminde önüne geçecektir. Marka olmaktan çok daha önemli olanın güçlü alt yapılar üzerine kurulmuş kurumsallığın başarısıdır. Hazır yerel seçimler dönemi olduğu içinde tüm adayların bu konularda hassasiyet göstereceğine inanıyorum.

Ankaragücü markası güçlü alt yapıyla gözleri ışıl ışıl çocuklarımızın eğitimine verilecek önemle olacaktır. Bütün mahallelerin sosyal gelişimi spor eksenli olabilirse ilişkilerde uzun vadeli ve kalıcı paylaşımları doğurur.

Birlik ve beraberliğimizin temelinde sevgi olduğu müddetçe ayrılma, ayrışma olmayacağı gibi adaletli, üreten okuyan bir gençliğin gelişimini sağlamış oluruz. Ankaragücü'nün şehrini Ankaragücü ile doldurmak yerelden ülkemize ve dünyaya örnek oluşturacak '' tıpkı Ankaragücü'' gibi olmalıyız dedirten günlere olan özlemle merhaba Armayı ve şehirini sevenler...

Cem ÜnerTüm yazılarımın sorumluluğu bana aittir. İsimli isimsiz kullanılabilinir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Cem Üner - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.