SUSTURUN TÜRKİYE DÜŞMANLARINI

Irak ve Suriye’yi kan gölüne çeviren DAEŞ terör örgütü, dünyaya kafa tutmasının ardından Türkiye’yi de hedef almaya kalkışınca Türk Silahlı Kuvvetleri misliyle karşılık vererek suratına yumruğu yıldırım gibi indiriverdi.

DAEŞ’ten sonra sıra şimdi HDP’nin sırtını dayadığı hain, alçak Türkiye düşmanı PKK güruhunda.

Güvenlik güçlerimizi hedef alan gencecik polislerimize ve askerlerimize acımasızca kıyan bu hainlere de Türk Silahlı Kuvvetlerimiz silahını doğrultulmuş bulunuyor. Şimdi sıra Kuzey Irak’ta yuvalanan bu Türkiye düşmanı hainlerin inleri hedef alınarak bombalanmakta ve döktükleri güvenlik güçlerimizin kanının hesabı sorulmaktadır.

DEAŞ ve PKK’ya yönelik bu operasyonlar aman dilemiş olsalar da yok olacakları ana kadar devam edecektir.

Bilhassa başta PKK olmak üzere bu hain ve alçaklara öyle bir ders verilecek ki HDP gözyaşını silmeye mendil yetiştiremeyecek.

Türk hükümetinin aldığı operasyon kararı başta Selahattin Demirtaş olmak üzere teröre destek veren bütün HDP’lilere ve diğer Türkiye düşmanlarına duyurulur.

Bugüne kadar devlet kurumları tarafından sabırla ve iyi niyetle yürütülen çözüm sürecini ne HDP, nede PKK terör örgütü eskisi gibi yürürlükte olacağını hayal etmesin. Şımarıklıkları, aşırı istekleri ve istismar etmeleri yüzünden artık rafa kaldırılmış bulunuyor.

Büyük Türkiye’nin kararlı hükümeti bundan sonra benim polisimin, benim askerimin anası, ağlayacağına HDP milletvekillerinin sırtını dayadığı Türkiye düşmanı PKK’lıların anası ağlasın diyerek “Ya Allah, Ya Bismillah” diyerek, hainlerin akıttıkları kanın hesabını sorması için Türk Silahlı Kuvvetlerimize izin vermiştir. Geçen günkü yazımda da ifade ettiğim gibi kılıç kınından bir kere çıkmıştır, aman dileseler de yok olacakları ana kadar tekrar kınına girmesi mümkün değildir.

HDP yöneticilerinin müsamahayı istismar ederek sergilemeye kalkıştıkları ihanet oyunu artık bitmiştir. Bundan sonra ellerini kollarını sallayarak Kandilli’ye gidip bebek katili terörist başıyla görüşmek, sonra da kameralar karşısına geçip, gövde gösterisinde bulunmaya son verilmiştir.

Bir kere kamu düzenini her kim bozmaya kalkışırsa ABD’de olduğu gibi güvenlik güçlerimiz yasal çerçevede kalarak yumruğunu tepelerine indirecektir.

Teröristler bazı şehirlerde eylem yaparken bilhassa cem evlerini de kendi kirli emelleri doğrultusunda kullanarak Alevi kesimini de bu ihanet gösterilerinin içine çekmeye çalışmakta. Bu konuda Alevi toplumuna da önemli görevler düşmekte. Bu cem evleri hangi derneğe ve hangi vakfa bağlı ise ne PKK güruhuna, nede aynı ihanet içinde olan DHKP-C terör örgütünün kullanımına müsaade etmemelidir. Bu millet Suruç’ta ölen İsmet Şeker’in cenazesinin kaldırıldığı Gazi Mahallesindeki Cem Evi önünde yapılan gösteride yüzleri kapalı terör örgütü üyelerinin ellerinde otomatik silahlarla gövde gösterisi yaptığını unutmamıştır. Elbette ki bu soytarılığında hesabı sorulacaktır. Halk deyiminde bir söz vardır “Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir” PKK ve DHKP-C terör örgütü ile bu örgütlere destek verenler bu deyimde olduğu gibi hak ettikleri karşılığı alarak cevabını bulacaklardır…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mevlüt Mürsel Uzun - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.