Saldırganlar kahrola! Destekçileri yok ola!

Evet, devletin zamanında vatandaşa verdiği sıkıntılar oldu, bu zulmün dindarla ve Kürtler üzerinde kat sayısı 2k, 3k şeklinde arttı. Ben vatandaşım diyen birileri bunu dillendirip bu haksızlıklara karşı sesini yükseltti, hatta bu uğurda canını bile verdi.

Devlet bu yanlışın farkına varıp vatandaşlarıyla selamlaşmaya çalışırken, bu terör belası bir kara diken gibi ayağımıza batıyor.

Gel zaman git zaman bu mücadele örgütlerinin sayısı, sesi rengi değişti. Bunlarda Hizbullah örgütü 16 yıl önce bu silahlı mücadeleye son noktayı koydu ve siyasileşti. Bir anlamda tabanını HÜDA-PAR da toparlandı. Öyle hassas davranıyor ki, 1 Kasım seçimlerinde istikrar bozulmasın diye seçime bile girmedi.

Gel gör ki 8 sol örgüt kandile çıkış yaparak PKK ile birleştiler ve hala birileri bu bileşik örgüte PKK diyor, o eskidendi arkadaş ortada PKK diye bir örgüt kalmadı.

Bu münasebetle bu yeni örgüte Bileşik Düşman Örgüt(BDÖ) yada Bölücü Terör Örgütü(BTÖ) denilirse yeridir.

Eğer hak arama peşinde olan bir örgüt/örgütler olsaydı, 15 Temmuz’da rengini belli edecekti ve darbeye karşı Hükümetin yanında yer alacaklardı.

Ne yazık ki olmadı.

İşin ilginç tarafı 15 Temmuzdan sonra saldırı taktiğini değiştirerek canlı bombalarla ve kamyonlarla saldırmaya başladılar.

Bu konuda;

Kim vatandaş kim kalleş,

Kim Müslüman kim gebeş,

Kim vatan sever kim serkeş

Belli oluyor. Nasıl mı bu saldırılara karşı yüz rengine bakmak dahi yeterli ya boğazında konuşanlar, vicdansızca sosyal medyara kendini gösterenlere ne demeli? Neyse ki yüzlercesinin bu münasebetle yakalanması bir az teselli edicidir. Ülkemizde işkence yok, ama bunları LGBT’lilere teslim etmek yerindedir bence.

Bakın bakayım müteessir mi mütebessim mi? Eğer bu saldırılara karşı bir lanet okumak dahi içinden gelmiyorsa bu vatandaş haindir. Dini inancı beni ilgilendirmez fakat gönlü dışarıdadır, Allah bunların alayını kahetsin!

Bunu dedim de aklıma geldi peygamberimiz ömrü boyunca iki defa beddua etmiş, birincisi savaşta düşman ateşkesi kabul etmeyince ikindi namazları kazaya kalmış bu durum karşısında düşmana beddua etmiş “Allah belalarını versin, bırakmadılar vaktinde namazımızı kılalım” demiş. O namaz ki Müslüman evladı onu ilham ediyor küçümsüyor, vah ki ne vah!

Bir de tebliğ için gönderdiği bir grup Hafızıl Kur’an sahabe Bir-i maun civarında düşman tarafında hain bir tuzakla öldürülürken iki ay boyunca kunut duasını okurken onlara beddua etmiş.

Buna bakıldığı zaman bu saldırılara tevessül eden her kimse onlara bir bütün halk olarak beddua etmek gerektiğine inanıyorum. Sakın sakın kimse bunları Kürt gibi algılanmasın bunlar hem Kürtlerin hem Türklerin düşmanlarıdır.

Sakın bunlara PKK falan da demeyin bu da bir oyundur. Kandil ittifakıyla PKK bitti kanaatimce.

TAK’ın açıklaması falan külliyen yanan! O sıraladıkları gerekçelerin hiç biri bu saldırının yapılmasına gerekçe değil olamaz!

Bunlara milyon kere lanet olsun Allah bu herifleri kahretsin, diyor sizi de amin demeye davet ediyorum.

Anadolu insanının özgürlüğünü, istiklalini kıskananlar iş başında ya Allah bize verecek ya onlara, mesele budur.

İnternethaber.com’dan alıntıdır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Eyüphan Kaya - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.