NE MUTLU ALLAH (C.C) BİZE YETER DİYENLERE

İslâm diyarı dediğimiz, yüzde doksan dokuzunun müslüman oluşu ile gurur duyduğumuz bir ülkede yaşıyoruz. Hele işin içine bir de İSTANBUL girdimi, sormayın keyfimize. Hani bu keyfi çıkarmamak içinde hiç bir sebebimiz yok. Doya doya, büyük bir aşk ve şevkle bu mutluluğu millet olarak kutlamalı ve her anı ile yaşamalıyız. Zira biz oraya; İstanbul demişiz, İslambol demişiz, Dersaadet demiş, Evliyalar şehri demişiz. Demişiz demesine de; ne hikmetse rahmetli Necip Fazıl KISAKÜREK gibi kendi öz yurdumuzda Parya olmuşuz. Ne zaman dinini yaşamak istese birileri "otur oturduğun yerde" demiş. Ne zaman Allah'ın (c.c) emir ve yasaklarını uygun bir yaşantı, kılık ve kıyafet içerisine girse YOBAZ (!), BAĞNAZ (!), ÖRÜMCEK KAFALI(!) olmuşuz. Dinimizi yaşamayı bize haram etmişler. Etmekle de kalmayıp bunu her defasında millete adeta ULAMIŞLAR(!). İlhan Selçuk, 18 Kasım 2007 Cumhuriyet’teki köşe yazısında,

“ Türbancılar... Bunlar Müslüman değil, kutsal Müslümanlığı kullananlardır. Topu cehennemliktir.”

diye yazma cesaretini, utanmadan, sıkılmadan gösterebilmiştir. (18 Kasım 2007 doğruhaber) Dinimi yaşatmak ise .... Oraya girmiyorum.

Hatırlayın 28 Şubatı ve ondan sonraki yaşananları. Dinimize ve mütedeyyin dindarlara yapılan, sırf başörtülü diye okula alınmayan, annesi, bacısı başı örtülü diye yemin merasime alınmayıp nizamiye kapılarında gözü yaşlı bekletilenleri ve daha niceleri. Şöyle bir hafızalarımızı tarih gün ve ay olarak yoklayalım mı? Buyrun öyle ise.

Çankaya’da Abdullah ve Hayrünnisa Gül’ün ev sahipliği yaptığı resepsiyona Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner ve komutanlar katılmadı. (29 Ekim 2010 doğruhaber)

Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Çankaya'ya başörtüsünün çıkmaması gerektiğini, Cumhurbaşkanının eşinin başörtülü olmasının kabul edilemeyeceğini söyledi. (6 Haziran 2007 doğruhaber)

YÖK, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün kızı Kübra'nın Bilkent Üniversitesi'ndeki mezuniyet törenine ile katılması nedeniyle üniversite hakkında soruşturma açtı. (19 Haziran 2007 doğruhaber)

Genelkurmay'ın K.K.K. Yazlık Bahçesi'nde verdiği resepsiyona Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Tayyip Erdoğan’ın eşleri başörtülü oldukları için davet edilmedi. (31 Ağustos 2007 doğruhaber)

Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı seçilmesinden iki ay sonra, Hayrünnisa Gül’ün başörtüsünden dolayı Genelkurmay tarafından resepsiyon ve törenler için yeni protokol kuralları hazırlandığı ortaya çıktı. (30 Temmuz 2009 doğruhaber)

Gün: 29 Ay : Ekim Yıl. : 2017 YER: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi. Cumhuriyetimizin kuruluşunun tam tamına 94 .yılı Bir fotoğraf. Aslında bir değil birçok fotoğraf karesi. Her bir karesinde bu işin mimarı olan CUMHURBAŞKANI, yanında başı örtülü; Hayat arkadaşı, Yoldaşı, Sırdaşı, Cennetteki refika-i hayatı, Sayın Emine ERDOĞAN hanım. Yanında Soma'da işe giderken bindikleri araçta aracın koltukları kirlenmesin diye ayakta yolculuk eden onurlu,gururlu, nezih, efendi, ahlaklı madenciler ve onların; BAŞÖRTÜLÜ ANNELERİ, HANIMLARI, EVLATLARI. Bakanların başörtülü eşleri, Milletvekillerin başörtülü eşleri,bacıları evlatları ve İNANDIĞIM VE ALLAH'IN EMRİ OLDUĞU İÇİN BAŞIMI ÖRTÜYORUM diyen KAHRAMAN ANNELERİMİZ, KAHRAMAN BACILARIMIZ, KIZLARIMIZ. Bu fotografa iyi bakın efendiler, baylar, bayanlar. Bir gecede e muhtıra yayımlayıp yüz yıl sürecek diyenler, bir devrin bittiğini, yeni bir devrin başladığını artık sizler de kabul edin. Siz; başörtülü hanımefendiler. Bu fotograf ile zulmün bittiğini cümle aleme ispat ettiniz. Sabrettiniz, Çileler çektiniz, Ağladınız, Yerden yere sürüklendiniz, Ağza alınmayacak küfürler ve hakaretler işittiniz. Her hakarette " Allah (c.c) bize yeter" dediniz. Bugün dünyaya ve kendi ülkenizde PARYA OLMADIĞINIZI sizi aşağılayan, hor görenlere bir kez daha ispat ettiniz. Ne mutlu size ! Ne mutlu bu yolda sabredenlerden olanlara! Ne mutlu; İSLAMIN ŞEREF VE HAYSİYETİNİN Savrulmaz bekçiliğini yapıp onu hakettiği yere getirenlere. RABBİM (c.c) bu memlekette tahkiki mümin ve müminlere zulüm edenlere, zalimlere ve kızıllara fırsat vermesin. Ne mutlu Allah bize yeter diyenlere. Ne mutlu küfrün beli kırılmıştır, diyenlere.

Selâm ve dua ile.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Bülent Ertekin - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi