HAK-İŞ’e bağlı Öz Taşıma-İş Sendikası İşkolunun birinci sendikası oldu

4,5 yıl gibi kısa bir sürede büyük başarılar elde ettik; “Emek ve hak için durmadan çalışıyor, yollar aşıyoruz. Çok şükür emeklerimiz boşa gitmiyor.”

Öz Taşıma-İş Sendikası,Resmi Gazete’de yayımlanan üye sayısına göre 15 Nolu Taşımacılık İşkolunun en büyüğü oldu. Yeni açıklanan üye sayısıyla liderliği Hava-İş’ten alan Öz Taşıma-İş Sendikası’nda elde edilen başarının haklı gururu yaşanıyor.

4,5 yıl önce kurulan ve yeni sayılan, ancak hedefleri ve tecrübesi oldukça büyük olan bir sendikayız. Son açıklanan ve ResmiGazete’de yayımlanan verilere göre de çok şükür sendikamız İşkolunun en büyüğü oldu ve liderlik bayrağını eline aldı. Tabi bu bir kıstas ya da gelinecek son nokta değil. Gidilecek çok yolumuz, aşılacak çok engelimiz ve en önemlisi dokunacak çok insanımız, emekçimiz var. İnşallah bundan sonra daha özverili bir şekilde çalışacak, bulunduğumuz konuma hak ederek geldiğimizi göstereceğiz. Biz büyük bir aileyiz ve bu başarı hepimizin. Bize güvenen, teveccühünü bizden, sendikamızdan yana kullanan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mustafa Toruntay - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi