SİZ VATAN HAİNİ DEĞİL MİSİNİZ?

15 Temmuz 2017 yılındaki hain darbenin sonrasında bu ihtilalde dahli olan tüm unsurlar tek tek yakalanmaya başlandı. Tabiiki yakalananlar olduğu kadar, kaçmaya çalışanlarda oldu. Kimi yakalandı, kimi yakalanmayı bekliyor, kimi de malûm... Aşağıdaki yazı; daha önce sırra kadem basan ve bir türlü kaçışları tespit(!) edilemeyenler içindi. Ve bu yüzden bu yazıları okuyan birisi tarafından tarafima aba altından sopa gösterildi. Çok hoşuma gitti. Demek ki yazılarım okunuyormuş. Ne kadar zorladı isem de bir türlü adını vermedi. Ne yapalım canı sağolsun. İşte o yazı.

https://www.haberlerankara.com/kacin-bakalim-nereye-kadar-4043yy.htm

O kaçanlar ve yakalanmayanlar tepe noktalarında olanlar idi. Yani; bu sırra kadem basıp yakalanmayanlar tabir-i caizse şampiyonlar liginde oynayanlar. Bu yüzden yakalanmamaları tabiiki doğal. Zira; Nasıl, Ne şekilde, Nerde, Nereden, Ne zaman; Nasıl kaçacaklarını gayet iyi biliyorlar. Diğerleri mi? Sormayın o garipleri, onlar henüz lisansları çıkmayan amatörler olduğu için malum nihai son onları buldu. Yani GÜMÜŞ BİLEZİKLERİ bileklerine takılanlar lisanssız oyunculardı. Kaçanlar, memlekete İHANET ile suçlanan HAİNLER. Ne hikmetse bu kaçanlar, kendilerini hain olarak görmeyen yüzsüzlerdir. Lâkin vatandaş artık çok ama çok şuurlu. Kimin vatansever, kimin hain olduğunu biliyor. Bilmekle de kalmıyor gördüğü her yerde ve zeminde SİZ VATAN HAİNİ DEĞİLMİSİNİZ? diye bu meşhur soruyu sorma cesaretini gösteriyor. Helal olsun sana Ahmet. Helal olsun sana Mehmet, Ayşe,Fatma Rabim (c.c) bu cesareti gösterenlerden, yüzlerine haykıranlar dan ebediyen razı olsun. Artık korkanların, korkakların gölgelerinin çok olduğu değil; CESURLARIN, YÜREKLİLERİN, KAHRAMANLARIN, YİĞİTLERİN gölgelerinin ziyadesi ile çok olduğu bir ülkeyiz. Rabbime (c.c) sonsuz şükürler olsun. İşte size o kahramanların SİZ VATAN HAİNİ DEĞİL MİSİNİZ? sorusuna muhatap olan meşhur HAİN KAÇAKLAR.. Gelin vatanseverler ile HAİN arasında geçen konuşmaları tekrar hatırlayalım.

Firari Can Dündar, Fransa'nın Strasbourg kentinde bir cafede oturduğu esnada Türk vatandaşlarının tepkisi ile karşı karşıya kaldı. Türk vatandaşlarından biri firari Dündar'a seslenerek "Bakar mısınız? Siz vatan haini Can Dündar değil misiniz? diye sordu. Soru karşısında Dündar şoke oldu.

×××××××××××××××××××××

ABD'de çekildiği iddia edilen görüntülerde FETÖ'cüolduğu öne sürülen bir dondurmacı Türk vatandaşlarının tepkisini çekti.ABD'dedondurma satarak hayatını devam ettirdiği anlaşılan FETÖ mensubuna vatandaşlar "Dondurma alacaktık ama sizin FETÖ'cü olduğunuzu öğrendim, vazgeçtim. Türkiye şapkası takmaya, Maraş'ın ismini lekelemeye utanmıyor musunuz siz" diyerek tepki gösterdi.

××××××××××××××××××

Hollanda'da DENK Partisi'nin Türk milletvekili Tunahan Kuzu, Hollanda Parlamentosunda konuşma yapmak için ülkeye gelen vatan haini Can Dündar'ı adeta yerin dibine soktu. Kuzu, parti olarak Türkiye'deki davaların Hollanda Parlamentosuna taşınmasını doğru bulmadıklarını dile getirerek "Basın özgürlüğüne biz kesinlikle önem veriyoruz. Ama devlet sırlarını yayınlamanın suç olduğunu bildiğiniz halde yine de yayınlamanızı nasıl yorumluyorsunuz? Bu sadece Türkiye'de suç değil Hollanda için de geçerli. Aynı suçu Hollanda'da işleseniz 15 yıl hapis yararsınız. Sizin bu yaptığınız Hollanda devletini ve Hollanda'da yaşayan Türkleri karalamak isteyenlere podyum vermektir" ifadelerini kullandı.

××××××× Nereye kaçarsanız kaçın Almanya, Belçika, Hollanda, Amerika, Papua Yeni Gine Kongo vs vs nereye KAÇARSANIZ KAÇIN; Hakkın hatırı âlidir, hiç bir şeye feda edilmez. Zalimler için yaşasın cehennem.

SİZ VATAN HAİNİ DEĞİLMİSİNİZ?

diyen mangal yürekli yiğitlere selam olsun. Rabbim (c.c) haksızlıklar karşısında susmayan CESUR YÜREKLERİN SAYISINI ARTTIRSIN. Amin Amin Amin

Selâm ve dua ile.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Bülent Ertekin - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.