AK PARTİ YENİMAHALLE’DE GÜÇLÜ BİR A.ADAYI

Yerel seçimler yaklaşırken büyükşehirlerde A.Adaylarının çalışmaları yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Her aday Başkanlığı döneminde yapacaklarını anlatırken farklı bir bakış açısına sahip olan AK parti A.Adayı Zafer Eroğlu geniş vizyonuyla birlikte bir adım daha fazla öne çıkıyor. Geleceğin Yenimahalle’sini hayata geçirmek adına her platformda olmaya gayret göstererek projelerini aktarmaya çalışırken eski mahalle kültürünün de yeniden kazandırılacağının güvencesini veriyor.

Belediyecilikte en önemli konu halkın her zaman yanında olmak ve bugüne kadar Yenimahalle bu konuda hep eksik kalmış. Eroğlu insanlarla kaynaşmayı ve dertlerine çözüm getirebilmeyi bölgede iş alanlarının genişletilmesinden tutunda esnafın sıkıntılarının çözülme kavuşturulması konusunda başarılı bir grafik çizeceğinden de emin.

AK Partinin A.Adaylarından olan Zafer Eroğlu evli ve 2 çocuk babası toplumun içinden bir isim olduğundan dolayı ailelerin ve çocukların ne istediklerini gayet iyi biliyor. Bu anlamda gençlerin meslek edindirmelerini kolaylaştıracak projelerin hazırlanması ve onların iş bulma şansının artırılmasını destekliyor

Türkiye Mart 2019 tarihinde kritik bir seçime hazırlanırken sahaya çıkan isimler halka kendisini en iyi şekilde anlatmaya çalışıyor. Zafer Eroğlu bu anlamda kendisinden beklentinin de farkında bunun içinde önemli olan makam mevki sahibi olmak değil vatandaşın hak ettiği hizmeti ve anlayışı gerçekleştirebilmek.

Siyasette 22 yıldır yılmadan çalışan Ankara’lı olup Ankara’nın ve Yenimahalle’nin sorunlarını çok iyi bilen bir isim olarak bu seçimlerde desteğinizi bekliyor.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Açelya Aşkın - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.