Ekiplerimiz Durmadan Çalışıyor

Fatsa-Korgan-Niksar yolundaki çalışmaların 2 yıl içinde bitecek. Korgan'ın yolla ilgili sorunlarını çözmek için çaba harcıyoruz.

Korgan Çamiçi Niksar yolu 45 kilometrelik bir yol. Bu yolda çalışmalar 2014'ün sonundan beri durmadan devam ediyor. Yolun 23 kilometrelik kısmı asfaltlanarak tamamlandı. Geriye kalan 22 kilometrelik alanın çalışmaları bitti ve asfaltlanması bekleniyor. Fakat bölgedeki olumsuz hava şartlarından dolayı çalışmalara kısa bir süre sonra ara verilecek. 2017 yılının Nisan ayında da asfalt atılmaya başlanacak. Ekipler, bölgede yoğun çalışmalar yürütüyor. Yolun 2 yıl içinde hemşerilerimizim hizmetine açılması planlanıyor.

Korgan İslamdağ Yolu

16 kilometre uzunluğundaki Korgan İslamdağ yolunun yeniden ihaleye çıktı, Daha önceki ihale ile söz konusu yolun 7 kilometrelik kısmı tamamlanarak asfaltlandı. Kalan 9 kilometrelik yol için tekrar ihale yapıldı. İşi alan firma ile sözleşme imzalanacak ve en kısa sürede yol çalışmaları başlayacak. Bu bölgedeki hava şartları Korgan Niksar yolunda olduğu kadar sert değil. Bu yüzden bir takım çalışmalar kış aylarında da sürdürülebilecek. Korgan İslamdağ yolunun 1,5 sene içinde bitirilmesi öngörülüyor.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Metin Gündoğdu - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.