İstanbul'daki terör saldırısını şiddetle kınıyoruz!

Derin bir üzüntü ve kederle öğrenmiş bulunuyoruz ki, İstanbul'un Beşiktaş semtindeki terör patlamalarında 27 polisin ve 2 sivilin değerli yaşamı kaybedilmiş ve 166 kişi yaralanmıştır.

Pakistanbu haince terörist eylemi mümkün olan en güçlü şekilde kınamaktadır. Düşüncelerimiz ve dualarımız sevdiklerini kaybeden herkesle beraberdir. Türkiye'nin kardeş halkına ve hükümetine en içten samimiyetimizi ve baş sağlığı dileklerimizi iletiriz. Aynı zamanda yaralıların çabucak iyileşmesi için dua ediyoruz..

Pakistanhükümeti ve halkı Türkiye ile terörizme karşı savaşında tam dayanışma isteklerini ifade eder ve Türkiye'de barışı, istikrarı ve iç huzuru bozmak isteyenlerin hiçbir zaman başarılı olamayacağına olan inancını yeniden teyit eder. Hiç şüphemiz yoktur ki, Türkiye'nin kardeş halkı sarsılmaz kararlılığıyla terörizm belasını en sonunda def edecektir ve barış, güvenlik ve refah yolunda ilerlemeye devam edecektir.

Pakistanaynı zamanda tüm biçimlerdeki ve ifade şekillerindeki terörizmi lanetlediğini yeniden teyit eder.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Abdul Akbar - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.