Güzel Olan Ne Varsa Hayatımızda

İnsanoğlu hayatına güzel olan her şeyi katmak ve mutlu olarak yaşamak için ne varsa mutlaka hayatına katacak ve bir ömür boyu bunu devam ettirecektir. Neden mi derseniz yaşamak ve bu güzel hayatı devam ettirmek, hayatın güzellikleriyle buluşmak elbette herkesin hakkı olduğuna inanan biri olarak tüm güzellikler, bu hayatı doluca yaşayanlardan yana olduğunu inanıyorum. Hayata dair güzellik kimine göre İstanbul ’da Üsküdar da denizi seyretmek kimine göre Afyonkarahisar’ da sucuk ekmek yemek gibidir. Biz insanlar tüm güzellikler ve mutluluklar hep kendimizden yana olmasını isteriz, ama hayat bazen hiç istemediğimiz kötü sürprizlerle bizi karşılaştırabilir, bizler hayatta güzel olan ne varsa hayatımıza katalım derken bazen de istemediklerimizde bizimle beraber olabilir. Güzel olan her şey bizim hayatımızda olması lazım demiştik, ancak çoğu zaman arada bir farklı yaşam şekliyle hayatımızı devam ettirmek için çok ama çok ödün verdiğimiz durumlarda bizi üzer ve zorda bırakabilir. Çağın gereği olan ileri teknolojilerden tutunda, matbaanın bulunması, gazeteler, dergiler, televizyonlar, radyolar, haberleşme kanalları da bizim hayatımıza katmak değil zorla giren güzelliklerdir.

İnsanoğlu hayatı daha doğrusu ömrü yettiği sürece hayata, yaşamaya dair ne kadar güzellik varsa bunu öyle yada böyle yaşam süresinde güzellerini alacak iyi kullanacak kötülerinden iyi kurtulma çabası içinde olacaktır.

Hayatınıza Güzel Olan Ne Varsa, mutlu huzurlu bir yaşam tüm insanlık için, güzellikler herkesin ama herkesin üzerinde olması dileğiyle, güzel olan ne varsa sizin olmasını dilerim.

Sevgiyle Kalın.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Süleyman Güneş - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi