Genç Girişimciler ve Beşiktaşlı İşadamları El Ele

Başkentli genç girişimciler ile Beşiktaşlı işadamları, GGYD’nin yeni merkezinde buluştu, sosyal sorumluluk projelerinde birlikte yol almaya kararı verdi.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin, üyelerin aidatlarıyla satın alınan yeni merkezine ziyaretler sürüyor. GGYD’ye bu kez de Beşiktaşlı işadamları konuk oldu.

Fahri Hikmet Köker başkanlığındaki Beşiktaşlı Sanayici ve İş adamları ve Yatırımcılar Derneği (BESİYAD) Yönetim Kurulu, M.Nezih Allıoğlu başkanlığındaki GGYD Yönetimi’yle bir araya geldi. GGYD’nin, Beşiktaşlı üyelerinin de büyük ilgi gösterdiği ziyaret, son derece samimi bir havada gerçekleşti. GGYD Başkanı Allıoğlu’na, yeni merkezlerinin hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Köker, iki STK’nın çok sayıda ortak üyesi bulunduğunu anımsattı. GGYD’nin içinden doğduklarını vurgulayan Başkan Köker, “Burada buluşup, tanışıp BESİYAD’ı kurduk. Dolayısıyla teşekkür borcumuz var” dedi.

Ortak Sosyal Sorumluluk Projeleri

GGYD Başkanı M. Nezih Allıoğlu da, dernek bünyesinde her siyasi görüşten olduğu gibi, her takımdan da taraftar bulunduğuna işaret etti. “Bu bizim en büyük zenginliğimiz” diyen Başkan Allıoğlu, tüm üyelerin uyum ve dayanışma içinde hareket ettiğini vurguladı.

Ziyarette taraflar özellikle Beşiktaş’ın performansına ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, futbol ve ticari işbirliği dışında da ortak çalışmalar yapma kararı aldı. Bu kapsamda sosyal sorumluluk çalışmalarında birlikte hareket etmeyi planlayan iki derneğin yöneticileri, dezavantajlı kesimlere yönelik hayata geçirecekleri projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Açelya Aşkın - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi