TÜRK MİLLETİ UYANIK OLMALI

7 Haziran seçimlerini fırsat bilen Türkiye düşmanı örgütler kuzu postuna bürünmüş ülkeye zarar vermek için her türlü yola başvuruyorlar. Bilhassa Ermeni Asala örgütünün yerini alan PKK terör örgütünün desteklediği HDP partisinin başında bulunan Selahattin Demirtaş’a çok dikkat etmek gerekiyor. Bu insan 6-7 Ekim tarihlerinde Kobani’de yaşanan olayları bahane ederek PKK yandaşlarını sokağa davet ederek ortalığı savaş alanına çevren 52 kişinin katledilmesine neden olan birisidir. Bu insanın bugüne kadar yaptığı bütün mitinglerine dikkat edin PKK paçavrası kullanıldığı halde Türk bayrağına yer vermemesi düşündürücüdür. Her toplantısında Türk Bayrağına müsaade etmeyen, milli marşımızı okutmayan bu adam birde kalkmış PKK’nın güdümünde olan HDP partisinin Türkiye partisi olduğunu söylüyor.

HDP eş başkanı Selahattin Demirtaş seçim öncesi ABD’ye ne için ve ne maksatla gittiğini Ermeni Taşnak örgütünün Türkiye’den toprak talebini gösteren haritanın altında toplantı yapması ve resim çektirmesinden anlıyoruz. Selahattin Demirtaş bu toplantıyı gizlemeye çalışsa da Ermeni Taşnak örgütü “ Türkiye’de Kürt PKK ve Ermeni halklarının işbirliği görüşüldü” açıklamasında bulunması Selahattin Demirtaş’ın gizlemeye çalıştığı karanlık suratını ortaya çıkarmıştır.

Selahattin Demirtaş’ın Ermeni Taşnak örgütünün duvarında asılı bulunan Türkiye’yi bölen haritanın altında toplantı yapmış olması, üstelikte Türkiye düşmanlarıyla kol kola resim çektirmesi ne anlama geldiğini bu partiye destek veren muhalefet partileri etraflıca düşünmesi gerekir. Sırf AK Parti’ye zarar vermek düşüncesiyle HDP’nin barajı aşmasını savunan milliyetçi ve solcu vatandaşlar bu partinin değirmenine su taşımaktan vaz geçmelidirler. Bilhassa CHP ve MHP’nin AK Parti düşmanlığı uğruna HDP’nin barajı aşmasını savunmaları bu ülkeye gelecekte hayır getirmeyeceğini bilmeleri gerekir. Bu iki partinin Haziran seçiminden sonra şayet hayalleri gerçek olursa HDP ile koalisyon kurmak gibi bir zorunlulukla karşı karşıya kalacaklarını da hatırdan çıkarmamaları gerekir.

Milli mücadele yıllarında bu vatanın kurtarılmasında Türk, Kürt ayrımı yapılmadan birlikte sırt sırta vererek düşmana karşı savaşmış, birlikte kan akıtmış, birlikte şehit olmuş Kürt kardeşlerimizle aramıza kin tohumları ekmeye çalışmak ihanetten başka bir şey değildir. Yüzyıllar boyu birlikte yaşamış kaderde ve kıvançta birlikte hareket etmiş olan Türk-Kürt kardeşliğini bir birinden ayırmak kesinlikle mümkün değildir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan terörün son bulması, akan kanın durması için her türlü riski göze alarak “Gerekirse baldıran zehri içerim” diyerek başlattığı Çözüm sürecine en çok da Selahattin Demirtaş engel olmuştur.

Kamuoyu araştırma şirketleri tarafından baraj altında kalacağı ortaya çıktıktan sonra HDP, Paralel Yapıyı, PKK’yı ve Ermeni Taşnak terör örgütünü arkasına alarak musluklardan kan akıtan reklam panosu kullanarak, oy vermeyen mahallelerin suyunu, köylerin elektriğini keserek halka gözdağı vermeye başlamıştır.

Türk milleti bütün bu olup bitenleri dikkatle ve endişeyle izlerken, bu izleyenlerin arasında BDP’nin barajı aşmasına destek veren CHP ve MHP yöneticilerinin de bulunmasını istiyor…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mevlüt Mürsel Uzun - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.