Destan 24. Bölümü 2022 Full İzle! 24 Mayıs 2022 Destan 24. Bölüm Tek Parça Youtube İzle! Son Bölüm Kesintisiz İzle...

Destan 24. Bölüm ATV İZLE TIKLAYINIZ

Salı günlerinin vazgeçilmez yapımları arasındaki yerini alan Destan dizisi, tarihi kurgu hikayesiyle seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Pek çok destanın birleşimden uyarlanan Destan dizisinin yeni bölümüne damga vurması beklenen o sahne ise, şimdiden sosyal medyayı etkisi altına alıyor! Peki, Destan dizisi 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Destan dizisi 23. son bölümde neler oldu? İşte, detaylar…

Geçmişte yaşandığına inanan olayları içeren pek çok destanın birleşiminden kurgulanarak ATV ekranlarına Bozdağ Film imzası ile uyarlanan Destan dizisi, yeni bölümleri ile adım adım birinci sezonunun finaline doğru ilerliyor. Bu senenin güçlü yapımları arasındaki yerini elde ettiği izlenme payları ile ilk bölümünden bu yana alan Destan dizisinin yeni bölümleri ise, her salı saat 20.00’da ATV ekranlarından yayınlanıyor.

Destan Dizisi 23. Son Bölümde Neler Oldu?

Batuga ile Akkız’ın yeni yeni sınavlara tabi tutulduğu Destan dizisinin 23. bölümü, 17 Mayıs 2022 Salı günü ATV ekranlarındaki yerini aldı. Destan dizisinin yayınlanan 23. son bölümünde; esir düşen Batuga, kendi ırkını korumak ve birliği sağlamak adına hayatı pahasına da olsa Obar’a karşı durmaya karar verdi. İntikam ateşi ile yanıp tutuşan İtbaraklar, Gök Hanlığı’na bir saldırı düzenlerken; İtbaraklar’ı durdurmak neredeyse imkansız bir hale dönüştü. Bu esnada esir düşen Batuga’nın peşinde olan Akkız, kendi kimliğinin pahasına da olsa Batuga’yı kurtarmak için harekete geçti. Alpagu Han’ın da esir düşmesiyle birlikte Gök Hanlığı’nda işler rayından çıkarken, İtbaraklar’ın saldırısı sonrası Alpagu Han’ın da ortada olmaması Kaya’yı tahta çıkardı.

Destan Dizisi 24. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Batuga’nın sağlığına kavuşmaya başladığı sahneleri ile seyircisini mest etmeye hazırlanan Destan dizisinin 24. bölümü, 24 Mayıs 2022 Salı günü yayınlanacak. Merakla beklenen Destan dizisinin yayınlanan 24. yeni bölüm fragmanına göre; Kam Arçuray'ın tedavileri sonunda Batuga, nihayet yavaş yavaş da olsa ellerini oynatmaya başlayacak. Bunun üzerine Batuga Gök Hanlığı’nı kurtarmak için harekete geçerken; Akkız hem kimliğini hem de kendisini korumak için yeni bir savaşın içerisine girecek. İlgiyle takip edilen Destan dizisinin yeni bölümü, bu akşam saat 20.00’da ATV ekranlarından yayınlanacak.

- Haberler Ankara, Dizi Fragmanları bölümünde yayınlandı
https://haberlerankara.com/video/10383708/destan-24-bolumu-2022-full-izle-24-mayis-2022-destan-24-bolum-tek-parca-youtube-izle-son-bolum-kesintisiz-izle