Survivor Yarışmacısı Polise Saldırıp Kafasında Cam Şişe Kırdı!

Milli boksör tarafından başına şişe kırılan mağdur polis memuru şikayetçi oldu. Söz konusu olay birkaç gün önce yaşandı. Güvenlik Büro'da çalışmakta olan Murat C. isimli polis memuru, kız arkadaşıyla birlikte İstanbul Ortaköy'de yer alan lüks bir eğlence merkezine gitti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde külüpte eğlenmekte olan çift, yan masadaki bir grupla tartıştı. İddiaya göre genç adam eğlendiği esnada bir yandan da videoya kaydediyordu. Yan masada bulunanlar ise "bizim fotoğrafımımızı mı çekiyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.

Kılıçcı ve Sarallar grubuna mensup olan Aziz Saral ile Fikri Saral'ın aralarında bulunduğu grup arasında tartışma başladı ve bu tartışma kısa süre içinde arbedeye dönüştü. İddialara göre polis memuru aniden saldırıya uğradı.

Kılıçcı, masadaki cam şişeyi polis memurunun kafasına vurarak kırdı. Aldığı darbeyle yere yığılan polis memuru, tekme tokat yerde de darbedildi. Mekanın görevlilerinin olaya müdahale etmesiyle birlikte gruplar ayrıldı. Yerde kanlar içinde kalan polis, ambulansla hastaneye götürülerek tedaviye alındı.

Cumhuriyet Başsavcılığı  3 şüpheli hakkında dava açtı. Hazırlanan iddianamede 1'er yıldan 3'er yıla kadar hapis cezası istendi. 

- Haberler Ankara, Gündem bölümünde yayınlandı
https://haberlerankara.com/haber/3389896/survivor-yarismacisi-polise-saldirip-kafasinda-cam-sise-kirdi