Esra Erol'da 4 Ekim 2021 Full İzle! Esra Erol’da Bugün Tamamı Tek Parça 4 Ekim 2021 Pazartesi ATV Canlı İzle!

Esra Erol 4 Ekim 2021 ATV İzle! TIKLAYINIZ

Gündüz kuşağının en çok reyting alan programlarından biri olan Esra Erol’da programı, yeni haftasına merhaba demeye hazırlanıyor. İlginç konu ve konukları ile bir kez daha seyircisi karşısında olacak olan Esra Erol’da programı, saat 16.00’da ATV ekranlarına geliyor. Peki, Esra Erol’da programı 4 Ekim gündemleri neler olacak? Esra Erol’da programı 1 Ekim’de neler oldu, hangi gündemler konuşuldu? İşte Esra Erol'da hakkındaki tüm detaylar...

Bir süredir kamusal arabuluculuk formatı ile ekranlara gelmeye başlayan Esra Erol’da programı, boşanacak çiftler arasındaki ilginç yüzleşmeleri seyircisi ile buluşturmaya devam ediyor. 2015’ten bu yana ele aldığı konu ve konuklar ile gündemi belirlemeyi başaran Esra Erol’da programı, hafta içi her gün saat 16.20’de ATV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkıyor.

Esra Erol’da Programı 1 Ekim’de Neler Oldu, Hangi Gündemler Konuşuldu?

Ekranlara en son 1 Ekim 2021 Cuma günü gelen Esra Erol’da programı, ilginç bir anne-kız hikayesini ekranlara getirdi. Esra Erol’da programının son bölümünde; stüdyoya kızı Gülşah Kemal’i aramak için gelen Filiz Hanım, 21 yaşında ve üniversite öğrencisi olan kızının evi terk ederek, bir erkeğin yanına kaçtığını iddia etti. Hakkındaki iddialara cevap vermek için canlı yayına bağlanan Gülşah Hanım, annesinin kendisini başka erkeklere pazarladığını iddia etti. Bu nedenle evden kaçtığını söyleyen genç kadın, Serdar Akan’ın yanında olduğunu da doğruladı. Filiz Hanım, Serdar Akan Bey’in yanında kızdığını bırakmayacağını vurgularken, gözyaşlarını tutamadı. Öte yandan Esra Erol’da programının merakla takip edilen çiftlerinden biri olan Sonay ve Ersin canlı yayında yüzleşti. Sonay’ın kaçtığı kişi olan Albdülhakim Bey de yüzleşmeye tanıklık etmek için stüdyodaydı.

Esra Erol’da Programı 4 Ekim Gündemleri Neler Olacak?

Yeni bir hafta ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayacak olan Esra Erol’da programı, 4 Ekim 2021 Pazartesi günü de seyircisinin karşısında olacak. Esra Erol’da programının yeni bölümünde Filiz Hanım ve kızı Gülşah Hanım, stüdyoda yüzleşecekken; Sonay ve Ersin yüzleşmelerinin ikinci perdesini gerçekleştirecek. Seyircisinin karşısına yeni konuk ve hikayeler ile çıkacak olan Esra Erol’da programı, sat 16.20’de ATV ekranlarından başlayacak. 

- Haberler Ankara, Dizi Fragmanları bölümünde yayınlandı
https://haberlerankara.com/video/7871472/esra-erolda-4-ekim-2021-full-izle-esra-erolda-bugun-tamami-tek-parca-4-ekim-2021-pazartesi-atv-canli-izle