Esra Erol'da 17 Ocak 2022 Kesintisiz Full İzle! Esra Erol’da Bugün Tamamı Tek Parça 17 Ocak 2022 Pazartesi ATV Canlı İzle!

Esra Erol 17 Ocak 2022 ATV İzle! TIKLAYINIZ

Gündeme damga vuran yüzleşmeleriyle seyircisinin karşısına çıkmaya devam eden Esra Erol’da programı, yeni bir haftaya başlamaya hazırlanıyor. Gerçek yaşam öykülerini gözler önüne seren Esra Erol’da programı, bugün saat 16.20’de seyircisi ile buluşmaya başlıyor. Peki, Esra Erol’da programı 17 Ocak gündemleri neler olacak? Esra Erol’da programı 14 Ocak’ta neler oldu, hangi gündemler konuşuldu? İşte Esra Erol'da hakkındaki tüm detaylar...

Sunduğu izdivaç programlarıyla ünlenen Esra Erol, değişen formatıyla seyircisinin karşısına çıkıyor. 2015 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde ATV ekranlarındaki yerini alan Esra Erol’da programı, yeni bir haftaya başlamak için hazırlıklarını tamamlamış bulunuyor. Konuklarının yaşam öykülerinden beslenen Esra Erol’da programı, hafta içi her gün saat 16.20’de ATV ekranlarından canlı yayınına başlıyor.

Esra Erol’da Programı 14 Ocak’ta Neler Oldu, Hangi Gündemler Konuşuldu?

Ekranlardaki yerini en son 14 Ocak 2022 Cuma günü alan Esra Erol’da programı, merak ile takip edilen yüzleşmelerine kaldığı yerden devam etti. Esra Erol’da programının son bölümünde; programın yeni konuğu ola Fatma Hanım, eşi ile yüzleşmek için stüdyoya geldi. Eşinin pavyonda çalışmasını sorun etmediğini belirten Fatma Hanım, bu konuyu duyduğunda eşinin kendisinden para istediğini ve eşinin kendisini çocukları yurda vermek ile tehdit ettiğini iddia etti. Anlaşmalı olarak boşanmak istediğini belirten Fatma Hanım, eşinin velayeti alabileceğini, bunun için de eşine nafaka ödeyebileceğini belirtti. Esra Erol’da programının bir diğer konuğu olan kişi kayıp olarak aranan Merve Hanım oldu. Annesi ile kavuşan Merve Hanım, kaçtı için pişman olduğunu ifade etti. Esra Erol’da programının popüler konuklarından biri olan Niyazi Bey, eşi Zeliha Hanım ile yüzleşmeye devam etti. Hatice Hanım ile görüşmeye devam ettiğini belirten Niyazi Bey, hakkında söylediği iddia edilen cümleleri Hatice Hanım’a kurmadığını iddia etti. Canlı yayına bağlanan Hatice Hanım’ın kızı Sevda Hanım, Niyazi Bey’in sürekli annesini aradığını belirtti.

Esra Erol’da Programı 17 Ocak Gündemleri Neler Olacak?

Yeni bir haftaya başlamak için geri sayıma geçen Esra Erol’da programı, 17 Ocak 2022 Pazartesi günü de seyircisinin karşısına çıkacak. Merak ile takip edilen yüzleşmeleriyle seyircisinin karşısında yerini bugün de alacak olan Esra Erol’da programı, saat 16.20’de başlayacak.

- Haberler Ankara, Dizi Fragmanları bölümünde yayınlandı
https://haberlerankara.com/video/9117521/esra-erolda-17-ocak-2022-kesintisiz-full-izle-esra-erolda-bugun-tamami-tek-parca-17-ocak-2022-pazartesi-atv-canli-izle