Evlilik Hakkında Her Şey 16. Bölüm 2021 Full İzle! 25 Ocak 2022 Evlilik Hakkında Her Şey Yeni Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

Evlilik Hakkında Herşey 54. Bölüm FOX TV İzle! TIKLAYINIZ.

Ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, yeni bölümleriyle seyircisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Azra ile Yıldırım’ın nihayet aşk yaşamaya başlayacağı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümü, bu akşam saat 20.00’da FOX TV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 15. bölümde neler oldu? İşte, detaylar…

Bir BBC yapımı olan “The Split” isimli diziden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, sevilen hikayesiyle seyircisinin karşısındaki yerini almaya devam ediyor. Dört kadın üzerinden evliliğin farklı aşamalarını anlatan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncu kadrosunda ise; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Erdal Küçükkömürcü, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer ve Mila Kasarcı gibi birbirinden renkli isimler yer alıyor. Öte yandan merak ile takip edilen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümleri her Salı saat 20.00’da FOX TV ekranlarındaki yerini alıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi 15. Bölümde Neler Oldu?

Geçtiğimiz hafta 15. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, Faruk’un ani ölümünün ardından yaşananları ekranlara getirdi. Babalarının ölümü kızları bir hayli sarsarken; Güneş, uğursuz olduğuna inanmaya başladı. Yalın ise, Güneş’i uğursuz olmadığını inandırmak için harekete geçti. Acısıyla farklı bir şekilde baş etmeye çalışan Sanem, yeniden hırsızlık yapmaya başladı. Bu durumu Azra’nın öğrenmesiyle birlikte Sanem, daha da zor duruma düştü. Faruk’un hislerini Deniz’e bırakması ise, şirkete sürpriz bir ismin ortak olmasını sağladı. Öte yandan Sergen ile Azra’nın boşanma davası, Sergen’in tüm yalanlarının ortaya çıkmasına neden oldu.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sevilen yapım Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, bu hafta 16. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yayınlanan 16. bölüm fragmanına göre; duruşmada kendisine Sergen’in yalan söylediğini öğrenen Azra, Sergen ile karşı karşıya gelecek. Azra ile Yıldırım’ın aşklarını aleni bir şekilde yaşaması herkesi şoke edecekken; Sergen’i öfkeden deliye döndürecek. Hem davalar hem de aile sorunlarıyla baş etmeye çalışacak olan Azra’yı ekranlara getirecek olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümü, bu akşam saat 20:00’da FOX TV ekranlarındaki yerini alacak.

- Haberler Ankara, Dizi Fragmanları bölümünde yayınlandı
https://haberlerankara.com/video/9223403/evlilik-hakkinda-her-sey-16-bolum-2021-full-izle-25-ocak-2022-evlilik-hakkinda-her-sey-yeni-bolum-tek-parca-youtube-izle