Müge Anlı 27 Ocak 2022 Full İzle! Müge Anlı Tamamı Tek Parça 27 Ocak 2022 Perşembe ATV Canlı İzle!

Müge Anlı İle Tatlı Sert 27 Ocak 2022 ATV İzle! TIKLAYINIZ.

Türkiye’nin dört gözle takip ettiği konularıyla seyircisinin karşısına çıkmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yeni bölümünde merak edilen konularıyla ilgili sıcak gelişmeleri seyircisine aktarmayı planlıyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 27 Ocak gündemleri neler olacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 26 Ocak’ta neler yaşandı? İşte, tüm detaylar…

Detaylı bir araştırma yapması ve ele aldığı dosyaları sonucu kavuşturmasıyla ünlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yeni sezonunda da seyircisinin derdine derman olmaya devam ediyor. Faili meçhul dosyalardaki başarısıyla öne çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarından canlı yayınına başlıyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı 26 Ocak’ta Neler Yaşandı?

Ekranlardaki yerini en son 26 Ocak 2022 Çarşamba günü alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, merak ile takip edilen konuları ile ilgili sıcak gelişmeleri seyircisine aktardı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümüne; programın geçmiş bölümlerinde aranmaya başlanan Çekkopmaz, Nevzat Kuşbaba'nın 15 yaşındaki kızı ve Pembe Baday sağlıklı bir şekilde bulundu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı dün yayınlanan bölümünde 27 yaşındaki Barış Osma’yı aramaya başladı. İlacını kullanmayı bıraktığı öğrenen Barış Osma’nın iş aramak için evden çıktığını duyuran Müge Anlı, kayıp genç adımın Bayrampaşa’ya diye çıktığını belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının merak ile takip edilen konularından biri olan emlak dolandırıcılığında sıcak gelişmeler yaşandı. Konuyla ilgili programa başvuran mağdurların bazıları tapularında yanlış evin yazdığını belirtirken; bazı mağdurlar tapularını bile alamadığını söyledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dünkü yayınındaki son konusu 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek'in kaçırıldı iddiası oldu. Okumaya gittiği Kocaeli’nde kendisinden yaşça büyük biriyle evlenen ve ailesiyle iki aydır görüşmeyen Fahriye Büyükçiçek ailesiyle karşı karşıya geldi. Fahriye’nin ailesi kızlarının kandırıldığını iddia ederken; genç kadın, nikah cüzdanını göstererek, ortada herhangi bir kandırılma olmadığını belirtti.  

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı 27 Ocak Gündemleri Neler Olacak?

Sıcak gelişmeleriyle 27 Ocak 2022 Perşembe günü de seyircisinin karşısındaki yerini alacak olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, merak ile takip edilen konularını ele almaya devam edecek. Yeni gününde yeni konuklarıyla da seyircisinin karşısına çıkacak olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bugün saat 10.00’da ATV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkacak.

- Haberler Ankara, Dizi Fragmanları bölümünde yayınlandı
https://haberlerankara.com/video/9238702/muge-anli-27-ocak-2022-full-izle-muge-anli-tamami-tek-parca-27-ocak-2022-persembe-atv-canli-izle