Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan döneminde yıllardır kangrenleşen sorunlarının bir bir çözümüne şahit oluyor

Kültür ve Kongre Merkezi Projesi, Yeni Sanayi Sitesi Projesi, Doğalgaz Projesi, Hıdırlık Projesi , Eski Çöplük Rekreasyon Projesi, Gölet Projeleri Restorasyon Projeleri...

Kültür ve Kongre Merkezi Projesi, Yeni Sanayi Sitesi Projesi, Doğalgaz Projesi, Hıdırlık Projesi , Eski Çöplük Rekreasyon Projesi, Gölet Projeleri Restorasyon Projeleri, Doğa Turizmi Projeleri ve alt yapı çalışmaları gibi pek çok önemli projeye imza atılan bu dönemde yine yıllardır Beypazarı’na söz verilen ama farklı gerekçelerlebir türlü çözüm üretilemeyen Çarşamba pazarı çilesine de bu dönemde çözüm üretiliyor.

Yapımına start verilen yeni kapalı Pazar yeri inşaatının hafriyat çalışmaları tamamlanırken önümüzdeki günlerde temeli atılarak kısa bir sürede bitirilecek.İçerisinde otoparklar, üst katlarında da düğün salonlarının bulunacağı kapalı Pazar yeri inşaatının tamamlanarak hizmete açılması ile pazarcı esnaflarımız ve vatandaşlarımız kışın soğuktan yazın sıcaktan kurtulacak.

08 Ağustos 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.