Masterchef türkiye 2022

#

mask

Masterchef Fatma Nur Yarışmadan Sonra Açıldı Saçıldı! “Belli ki Şefler İzin Vermiyormuş!” Minileri, Dekolteleri Üzerine Çekti; Alev Alev Yaktı!

mask

Masterchef Fatma Nur Aşçılığı Bıraktı, Oyuncu Oluyor! Dizi Teklifleri Arka Arkaya Yağıyor… Paraya Para Demez Hale Geldi! Neler Oluyor?

mask

MasterChef’te Şok Eden Eleme! Favori İsim Fatma Nur Elendi! Fatma Nur Uçar Kimdir, Kaç Yaşındadır? Fatma Nur Uçar’ın Memleketi ve Mesleği Merak Uyandırdı!

mask

Masterchef Fatma Nur Ölüm Sessizliğini Bozdu! Yarışmadan Sonra Tek Tek Açıkladı; Ortalık Karıştırdı! Gözyaşlarına Boğulup Gitmişti Ama…

mask

Masterchef’te Film Koptu! “Gamze, Fatma Nur’u Balkondan Fırcıttı Attı!” Diskalifiye Kapısının Aralandı, Acun Medya’nın Hayatının Şokunu Yaşadı! Neler Oluyor?

mask

Masterchef Fatma Nur’un Ellerinden O İsim Tuttu! Daha da Sırtı Yere Gelmez; Önden Ödemesini Bile Aldı! “Boşuna Uğraşmayın, Değmez!”

mask

Masterchef Yarışmacıları Bu Kez Karakolluk Oldular! Saç Baş Kavganın Sonu Felaketle Bitti; Şefler Bile Ne Diyeceğini Şaşırdı! Neler Oluyor?

mask

Acun Ilıcalı’nın Başı Çok Büyük Bir Belada! Düşmanları Dört Taraftan Kuşattı; Acun Medya Büyük Bir Kriz Yaşıyor! Neler Oldu Neler…

mask

Masterchef Barış’a Acun Medya’dan Kötü Haber! Survivor 2023’te Pazılarını Konuşturacaktı Ama Olmadı! Acun Ilıcalı’ya Yanlış Yapınca… “Yok Artık!”

mask

Masterchef Büşra’nın Kavgası Saç Baş Yoldurdu! Şefler Bile “Yeter! Şuramıza Kadar Geldi!” Dedi! O İsim Çoktan Diskalifiye Edildi!


Masterchef Gamze’nin Evine Gönderildiği Kesinleşti! 5 Çocuğu Evde Bayram İlan Etti, Eşinin Yüzünde Güller Açıyor! Elenmesine Sadece Ailesi Üzüldü… mask

Masterchef Gamze’nin Evine Gönderildiği Kesinleşti! 5 Çocuğu Evde Bayram İlan Etti, Eşinin Yüzünde Güller Açıyor! Elenmesine Sadece Ailesi Üzüldü…

Tv8 ekranlarının en beğenilen yarışmalarından biri olan Masterchef’te Gamze Tosun’un evine gönderildiği kesinleşti. 5 çocuğunun evinde bayram ettiği hatta eşinin yüzünde güller açtığına dair yorumlar peş peşe geldi. Sosyal medyada elenmesiyle yankı uyandıran Gamze Tosun, Masterchef izleyicisinin gündemi oldu! İşte merak edilen tüm detaylar…Masterchef Fatma Nur, Acun Medya’yı “Ben Gitmek İstiyorum” Diye İnletti! Barış’tan Sonra… Acun Ilıcalı’nın Meşhur Sözü Kulaklarda Çınlıyor! mask

Masterchef Fatma Nur, Acun Medya’yı “Ben Gitmek İstiyorum” Diye İnletti! Barış’tan Sonra… Acun Ilıcalı’nın Meşhur Sözü Kulaklarda Çınlıyor!

Tv8 ekranlarının en beğenilen yarışmalarından biri olan Masterchef’te bulunan Fatma Nur, Acun Medya’yı resmen “Ben gitmek istiyorum” diye diye inletti. Barış’tan sonra evine gidecek olan ismin Fatma Nur olacağının kesinleşmesi, Acun Ilıcalı’nın sözlerini kulaklarda inletti. İşte merak edilen tüm detaylar…

DEVAMINI GÖSTER