Anne Çocuk Oyun Evlerinde Her Gün Yeni Aktivite, Her Gün Yeni Eğlence

Anne Çocuk Oyun Evlerinde Her Gün Yeni Aktivite, Her Gün Yeni Eğlence
Sincan Belediyesi’nin hizmete açtığı, çocukların anneleriyle beraber güvenli ve keyifli zaman geçirdiği anne-çocuk oyun evlerinde, minikler her gün farklı etkinliklerle eğlenerek öğreniyor.

Çocuklar uzman eğitimciler eşliğinde özgürce sosyalleşirken; spor, İngilizce gibi farklı alanlarda da eğitimler alıyor.

Sincan Belediyesi’nin oluşturduğu anne çocuk oyun evlerinde oyunlarla eğitim modeli sunuluyor, çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor. Oyun evlerinde miniklere dil eğitimi de veriliyor. Çocuklar oyunlar ve şarkılarla İngilizce öğreniyor. Jimnastik dersleriyle küçük yaştan itibaren sporla tanışıyorlar.

Geri Dönüşüm Bilinci Aşılanıyor

Haftalık yayınlanan etkinlik takvimi ile aileler bilgilendiriliyor, çocuklar anneleriyle oyun evlerine gidiyor, keyifli zaman geçiriyor. Akranlarıyla birebir diyalog kuran çocuklar iletişim becerilerini güçlendiriyor. “Geri dönüştürüp oynuyorum” etkinliği ile sıfır atık ve geri dönüşüm konularının önemi aşılanıyor. Çeşitli oyunlarla çocukların el, göz koordinasyonu ve ince motor becerileri gelişiyor.

Haftanın 6 günü hizmete açık olan Temelli, Yenikent, Evliya Çelebi ve Yavuz Sultan Selim anne çocuk oyun evleri her gün anneleri ve çocuklarını ağırlıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.