Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

TFF 3. Lig'de ilk hafta maçları bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

İSTANBUL (AA) - TFF 3. Lig'de ilk hafta maçları bugün oynanan müsabakalarla sona erdi.

1. Grup'ta Ci Group Buca, 2. Grup'ta Fethiyespor, 3. Grup'ta ise Altındağ Belediyespor haftayı ilk sırada tamamladı.

- Haftanın sonuçları

1. Grup:

Sultanbeyli Belediyespor-Manisaspor: 0-0

Silivrispor-Erzinspor: 0-1

Artvin Hopaspor-Yomraspor: 0-0

Yeni Orduspor-68 Aksaray Belediyespor: 0-0

Karbel Karaköprü Belediyespor-Şile Yıldızspor: 2-1

Serik Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor: 3-1

Düzcespor-Kızılcabölükspor: 1-0

Tokatspor-Çatalcaspor: 1-2

Ci Group Buca-Çankaya: 4-2

2. Grup:

Büyükçekmece Tepecikspor-Karşıyaka: 1-1

Ofspor-Erbaaspor: 1-1

Elazığ Belediyespor-Ağrı 1970: 1-1

Payasspor-Kocaelispor: 0-1

Cizrespor-Kemerspor 2003: 1-0

Turgutluspor-Fatsa Belediyespor: 1-0

Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor: 2-0

Fethiyespor-Erokspor: 3-0

3. Grup:

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bayrampaşa: 0-1

Batman Petrolspor-1954 Kelkit Belediyespor: 2-1

Nevşehir Belediyespor-Diyarbekirspor: 1-1

Yozgatspor 1959-Osmaniyespor: 0-0

Karacabey Belediyespor-Pazarspor: 0-0

Gölcükspor-Altındağ Belediyespor: 0-2

Muğlaspor-Nazilli Belediyespor: 1-1

Halide Edip Adıvarspor-Somaspor: 1-2

Modafen-Darıca Gençlerbirliği: 0-1

- Puan durumu

Ligde ilk haftanın ardından iki grupta puan durumu şöyle oluştu:

1. Grup:

Takımlar       OGBMAYAVP

1.Cİ GROUP BUCA 11004223

2.SERİK BELEDİYESPOR 11003123

3.ÇATALCASPOR 11002113

4.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 11002113

5.DÜZCE SPOR 11001013

6.ERZİN SPOR A.Ş. 11001013

7.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 10100001

8.ARTVİN HOPASPOR 10100001

9.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 10100001

10.YENİ ORDUSPOR 10100001

11.YOMRA SPOR 10100001

12.ŞİLE YILDIZSPOR 100112-10

13.TOKATSPOR A.Ş. 100112-10

14.KIZILCABÖLÜKSPOR 100101-10

15.SİLİVRİSPOR 100101-10

16.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 100124-20

17.ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR 100113-20

18.MANİSASPOR1010000-5

2. Grup:

TFF 3. Lig
Grup 2

Takımlar            OGBMAYAVP

1. FETHİYESPOR 1 1 0 0 3 0 3 3

2. BELEDİYE DERİNCESPOR 1 1 0 0 2 0 2 3

3. CİZRESPOR 1 1 0 0 1 0 1 3

4. KOCAELİSPOR 1 1 0 0 1 0 1 3

5. TURGUTLUSPOR 1 1 0 0 1 0 1 3

6. AĞRI 1970 SPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

7. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

8. ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

9. ERBAASPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

10. KARŞIYAKA 1 0 1 0 1 1 0 1

11. OFSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

12. KOZAN SPOR FK 0 0 0 0 0 0 0 0

13. FATSA BELEDİYESPOR 1 0 0 1 0 1 -1 0

14. KEMERSPOR 2003 1 0 0 1 0 1 -1 0

15. PAYASSPOR 1 0 0 1 0 1 -1 0

16. 1877 ALEMDAĞSPOR 1 0 0 1 0 2 -2 0

17. EROKSPOR 1 0 0 1 0 3 -3 0

3. Grup:

TFF 3. Lig
Grup 03

Takımlar             OGBMAYAVP

1. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 1 1 0 0 2 0 2 3

2. BATMAN PETROLSPOR 1 1 0 0 2 1 1 3

3. SOMASPOR 1 1 0 0 2 1 1 3

4. BAYRAMPAŞA 1 1 0 0 1 0 1 3

5. DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 1 0 0 1 0 1 3

6. DİYARBEKİRSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

7. MUĞLASPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

8. NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

9. NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 1 0 1 0 1 1 0 1

10. KARACABEY BELEDİYESPOR 1 0 1 0 0 0 0 1

11. OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 0 1 0 0 0 0 1

12. PAZARSPOR 1 0 1 0 0 0 0 1

13. YOZGATSPOR 1959 1 0 1 0 0 0 0 1

14. 1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 0 0 1 1 2 -1 0

15. HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 0 0 1 1 2 -1 0

16. MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 0 0 1 0 1 -1 0

17. MODAFEN 1 0 0 1 0 1 -1 0

18. GÖLCÜKSPOR 1 0 0 1 0 2 -2 0

- Gelecek haftanın programı:

1. Grup:

Yomraspor-Tokatspor

Erzinspor-Ci Group Buca

Anagold 24 Erzincanspor-Karbel Karaköprü Belediye

68 Aksaray Belediye-Serik Belediyespor

Çankaya-Düzcespor

Çatalcaspor-Sultanbelyi Belediyespor

Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor

Şile Yıldızspor-Silivrispor

Manisaspor-Yeni Orduspor

2. Grup:

Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor

Ağrı 1970-Payasspor

Erbaaspor-Büyükçekmece Tepecikspor

Kemerspor 2003-Turgutluspor

Karşıyaka-Kozanspor

1877 Alemdağspor-Ofspor

Erokspor-Cizrespor

Kocaelispor-Fethiyespor

3. Grup:

Osmaniyespor-Karacabey Belediyespor

1954 Kelkit Belediyespor-Yozgatspor 1959

Pazarspor-Nevşehir Belediyespor

Altındağ Belediyespor-Muğlaspor

Darıca Gençlerbirliği-Halide Edip Adıvarspor

Bayrampaşa-Gölcükspor

Somaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor

Nazilli Belediyespor-Batman Petrolspor

Diyarbekirspor-Modafen

# SPOR HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:

01 Eylül 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.