Büyük Ankara Festivali'nde çoşku devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7'incisidüzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali, gün boyu ayrı etkinliklerle, gecesinde ise her biri birbirinden ünlü yıldız sanatçıların verdiği konserlerle devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7'incisidüzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali, gün boyu ayrı etkinliklerle, gecesinde ise her biri birbirinden ünlü yıldız sanatçıların verdiği konserlerle devam ediyor.

Festivalin dördüncü gününde sahne alan ünlü şarkıcılar; Alişan, Demet Akalın ve Ömer Faruk Bostan seslendirdikleri güzel parçalarla Ankaralılara unutulmaz akşam yaşattı.

Festivale yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, gün boyunca farklı etkinliklere katılarak, festivalin tadını çıkardılar. Açılanstantlardan alış veriş imkanı yakalayan, eğlenceye doyan Başkentlilerin yoğun ilgisi, akşam ise ünlü sanatçıların verdiği konser alanında kendini gösterdi. Konser alanına sığmayan kalabalık, eğlenmenin temposunu hiç düşürmeden, festival alanının uygun yerlerinde zaman geçirmeye, konseri buralarda izlemeye çaba gösterdiler.

-ALİŞAN’DAN DÖRT DÖRTLÜK KONSER

Konser alanını dolduran muhteşem kalabalık karşısında etkilendiğini gizlemeyen Alişan, coşkulu kalabalığa teşekkürlerini iletti. Alişan, güçlü sesi ile romantik ve duygusal şarkılarını söyleyerek başladığı konserinde;‘Ah Le Yar’isimliparçayla alanı hareketlendirdi.‘Hayatı tespih yapmışım’isimli şarkıyla kalabalığı yerinden duramaz hale getiren ünlü sanatçı, sahne alan davulcu ile birlikte tempoyu hiç düşürmedi. Konserini tamamlarken milli birlik ve beraberlik mesajı verenünlü sanatçı, ‘Ölürüm Türkiye’türküsüyle hayranlarına veda etti.

-FESTİVAL PARÇASI BOSTAN’DAN…

Alişan’ın ardından Ankaralı sanatçı Ömer Faruk Bostan sahne aldı. Ankara parçalarını seslendiren Bostan, festival müziği olarak da kullanılan“Erik dalı gevrektir”parçasını, alanı dolduran Başkentlilerin coşkun katılımıyla okudu. Sanatçının seslendirdiği tüm parçalara vatandaşlar büyük bir şevkle eşlik etti.

-AKALIN SAHNEYİ SALLADI…

Bostancı’dan sonra sevgi gösterileri arasında sahneye Demet Akalın çıktı. Sahnenin önüne aldığı hayranları ile konserinde canlı bir ortam oluşturan Akalın'ın söylediği şarkılara alanı dolduran kalabalık danslarıyla eşlik etti. Hayranları ile diyalog halinde olan ünlü şarkıcı, tatile gidemeyenlere seslenerek, herkesi doyasıya eğlenmeye davet etti. Sahneye çıkan dansçılar ve davul şovlarıyla hayranlarını etkileyen Akalın, muhteşem bir sahne performansı ile Başkentlilere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

# BELEDİYE HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:

02 Ağustos 2017 Ankara- Belediyeler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.