Ankara Haber Yerel - Ankara Yerel Haber Son Dakika

Ankara ile ilgili yerel haberleri takip etmek, Ankara’nın en başarılı yerel haber sitelerinden biri olan internet sitemiz ile oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Ankara Haber Yerel - Ankara Yerel Haber Son Dakika

Ankara ile ilgili yerel haberleri takip etmek, Ankara’nın en başarılı yerel haber sitelerinden biri olan internet sitemiz ile oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Ankara Haber Yerel

Gündemi her zaman hareketli ve önemli haberlerden oluşan Ankara’nın yerel haber sitesi olarak, vatandaşların merak ettikleri tüm gelişmeleri internet üzerinden sunmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle bütün ziyaretçilerimiz haber sitemizi sık sık ziyaret ederek Ankara haber yerel bağlamda gündem olan gelişmeler olarak ne varsa yakından takip edebilirler.

Ulusal çapta hizmet veren büyük haber sitelerinin aksine Ankara’nın sesi konumunda habercilik faaliyetlerine devam eden internet sitemiz, her gün giderek artan kullanıcı ve ziyaretçi sayısıyla da başkentin en önemli haber kaynakları arasında yerini almaktadır.

Özellikle Ankaralıların ve Ankara’da yaşayan diğer vatandaşlarımızın sıklıkla merak ettikleri şehrin gündemine dair yaşanan gelişmeler, haber sitemizin sağlamış olduğu doğru, dürüst ve güvenilir habercilik hizmetiyle internet üzerinden yayına sunulmaktadır. Bu vesileyle web sitemizi ziyaret eden birçok kullanıcı haber içeriği hakkında doğrudan bilgi sahibi olabilmektedir.

Ankara Merkezli Haber Sitesi

Habercilik sektöründe uzun yıllar hizmet veren deneyimli haberci ekibinden oluşan kadromuzla, profesyonel habercilik hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Ankara haber son dakika gelişmelerini, muhabir ekibimizin sahip olduğu son teknoloji araçları kullanarak tüm vatandaşlarımızla buluşturuyoruz.

Bu konuda ayrıca dikkat ettiğimiz nokta haber kaynağımızın her zaman en güvenilir ve en doğru kaynak olmasıdır. Böylece başkentte yaşanan tüm gelişmeleri en hızlı bir şekilde ve en güvenilir kaynaktan alarak yayınlıyor, vatandaşlarımızın olaylar hakkında gerçek bilgiler edinmesini sağlıyoruz. Öte yandan tarafsızlık konusunda da oldukça titiz davranıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana yerine getirdiğimiz tüm habercilik faaliyetlerinde hiçbir zaman ve hiçbir koşulda yanlı haber yapmamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ankara gündemine dair yaşanan tüm gelişmeler;

 • Ankara’da meydana gelen büyük çaptaki trafik kazaları
 • Son dakika Ankara asayiş haberleri
 • Ankara’da ikamet eden vatandaşları yakından ilgilendiren duyuru ve uyarılar
 • Meteoroloji ve hava durumu bilgileri
 • Doğal afetler ve sonrasına ait sıcak gelişmeler

Gibi birçok haberi internet üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ankara haber yerel çapta en kaliteli ve en güvenilir haberleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Ankara Konser Etkinlik

Ankara konser organizasyonları her yıl farklı mekanlarda gerçekleşmektedir. Ankara konser etkinlik mekanları; ıf Performance Hall, Arena Spor salonu, Ankara Hayal kahvesi, Nefes Kızılay, Telwe Performance Hall, MEB Şura Salonu, PASSAGE PUB Kızılay, MANHATTAN, Congresium Ankara ve benzeridir. Ayrıca, Jolly Joker Ankara Konserleri de popülerdir. ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi, Anıtpark Ankara ve vb. açık hava konser alanları da vardır.

2019 Ankara Konserleri

Ankara 2019 en popüler konser tarihleri,  şunlardır:

 • Zakkum Konseri, IF Performance Hall 24 Mayıs
 • Cem Adrian & Ceyl'an Ertem, ODTÜ Vişnelik Tesisleri 18 Mayıs
 • Hüsnü Arkan Konseri, IF Performance Hall 22 Mayıs
 • Eda Baba Konseri, IF Performance Hall 14 Mayıs
 • Kadife Konseri, Up Lost Pub Performance 12 Mayıs

Ankara konserleri 2019 ücretsiz gerçekleşecek en yakın konser tarihleri şunlardır:

 • Ezgi ve Ulaş, Nefes Bar mekanı – 6 Mayıs 2019
 • Yunus Muti Trio, Haymatlos, 7 Mayıs
 • Rota, Nil Rock Bar Konur, 6 Mayıs
 • Jam Session, 6 Mayıs Pazartesi, Haymatlos sahnesi

06 Mayıs 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.