SOSYAL HİZMETLER EĞİTİM VE YARDIM VAKFI'NDAN DR. SAMİ ULUS ÇOCUK HASTANESİ’NE DESTEK

ONURSAL BAŞKANLIĞINI NEVİN GÖKÇEK’İN YAPTIĞI SOSYAL HİZMETLER EĞİTİM VE YARDIM VAKFI, 5 ODAYI YENİLEDİ

Onursal Başkanlığını Nevin Gökçek’in yaptığı Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi’nin 5 odasını yeniledi.

Nevin Gökçek’in daha önce yaptığı ziyarette verdiği söz kapsamında, odaların tadilatı yapılarak, eşyaları değiştirildi.

Vakıf Müdürü Nevin Uğurlu, Vakıf Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi’ni ziyaret ederek, tefrişatı yapılan 5 odanın açılışını gerçekleştirdi.

SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, 2 ay önce Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesiziyaretinde, odaların tadilatının ve eşyalarının yenilenmesi sözünü vermişti. Verilen söz yerine getirildi ve 5 odanın TV, buzdolabı, kanepe, yatak olabilen tek kişilik refakatçi koltuğu, masa ve sandalyeler, uydu sistemi, giysi dolabı gibi malzemeleri yenilenerek, hastaneye teslim edildi.

Açılışta SOS Vakfı Müdürü Nevin Uğurlu'ya çiçek takdim eden hastane yetkilileri, Onursal Başkan Nevin Gökçek'e de teşekkürlerini iletti.

28 Temmuz 2017 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.