Mamak Belediyesi Yüzme Havuzu bakım çalışmaları başladı

Ocak ayının ortasında başlayan bakım çalışmaları yaklaşık bir ay sürecek ve Mamak Belediyesi Yüzme Havuzu son derece kapsamlı bir genel bakımdan geçecek.

Bakım çalışmalarından öncelikli olarak havuzun suyu kademeli olarak boşaltılıyor. Havuz içerisinde kullanılan kimyasallar nedeniyle hasar gören, deforme olan fayanslar tamir edilecek ve derz dolgular yenilenecek. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Yüzme havuzumuzda hijyene büyük hassasiyet gösteriyoruz. Yıl içerisinde düzenli olarak havuzumuzun bakımları yapılıyor. İlgili yönetmelikler doğrultusunda yıllık bakımı yapılan havuz vatandaşlara en konforlu ve en hijyenik şekilde hizmet etmeye devam edece” dedi.

Filtrasyon sistemi de bakımdan geçecek

Kapsamlı bakım çalışmasında havuzun hijyenini ve su dengesini sağlayan denge tankları, kum filtreleri ve filtrasyon sisteminin de bakımı yapılacak. Havuzun otomasyon sisteminin de kalibrasyonu yapılarak güncellenmesi sağlanacak.

# BELEDİYE HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:

28 Ocak 2017 Ankara/ Mamak- Belediyeler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Ankara'nın En başarılı ve En İyi Belediye Başkanı Kim? Ankara Belediye Anketi